Zagramy z Gieksą

Już jutro podopieczni Janusza Kudyby rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo I ligi. Tym razem do Polkowic przyjedzie zespół GKS Katowice. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 26. kolejki I ligi.

Przed nami bardzo emocjonujące spotkanie. Do Polkowic przyjeżdża zespół, który podobnie jak czarno – zieloni nie jest jeszcze pewny utrzymania w lidze. Ostatnie zwycięstwo Gieksy z Bogdanką Łęczna i przewaga punktowa stawia rywali w roli faworyta jutrzejszego pojedynku. W 25 kolejkach podopieczni Rafała Góraka zgromadzili trzydzieści jeden punktów i zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Dotychczasowy bilans ekipy ze Śląska to: siedem zwycięstw, dziesięć remisów i osiem porażek. Przed kilkoma dniami polkowiczanie mimo ambitnej gry wrócili z Nowego Sącza bez punktów. Honorowego gola dla czarno – zielonych zdobył Grzegorz Kuświk. – W poprzednich meczach konstruowaliśmy ciekawe akcje pod bramką rywala. Niestety nie udało nam się ich skutecznie wykończyć. Mam nadzieję, że w spotkaniu z GKS Katowice wykorzystamy swoje szanse i trzy punkty zostaną w Polkowicach – mówi Janusz Kudyba, szkoleniowiec KS Polkowice.

Spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbędzie się 18.04.2012 r. o godz. 17 na stadionie przy ul. Kopalnianej w Polkowicach.