Mapa strony

Harmonogram zajęć treningowych grup młodzieżowych

Harmonogram zajęć treningowych grup młodzieżowych – 2022 r.

Harmonogram od 19.04.2022

Harmonogram od 19.04.2022 U19

Harmonogram od 28.03.2022 WIOSNA

Harmonogram 14.02.2022 U19
Harmonogram od 14.02.2022

Harmonogram ferie U19
Harmonogram ferie

Harmonogram od 10.01.2022 U19

Harmonogram od 10.01.2022

________________________________________________________________________

WYKAZ MECZÓW LIGOWYCH, SPARINGOWYCH i TURNIEJÓW rozegranych przez zespoły młodzieżowe w terminie
od 01.07.2021 r. do 31.12.2021 r.

DRUŻYNA U17

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
29.07.2021 Głogów Salos Szczecin Sparing
04.08.2021 Bydgoszcz MUKS Bydgoszcz Sparing
21.08.2021 Wrocław WKS Śląsk Wrocław Mecz Mistrzowski
28.08.2021 Polkowice Śląsk Wrocław SSA Mecz Mistrzowski
04.09.2021 Legnica Miedź Legnica Mecz Mistrzowski
11.09.2021 Polkowice Zagłębie Lubin Mecz Mistrzowski
18.09.2021 Głogów Chrobry Głogów Mecz Mistrzowski
25.09.2021 Polkowice FC Wrocław Academy Mecz Mistrzowski
03.10.2021 Wrocław Olympic Wrocław Mecz Mistrzowski
09.10.2021 Polkowice WKS Śląsk Wrocław Mecz Mistrzowski
16.10.2021 Wrocław Śląsk Wrocław SSA Mecz Mistrzowski
03.11.2021 Lubin Zagłębie Lubin Mecz Mistrzowski
08.11.2021 Polkowice Miedź Legnica Mecz Mistrzowski
11.11.2021 Wrocław FC Wrocław Academy Mecz Mistrzowski
13.11.2021 Polkowice Olympic Wrocław Mecz Mistrzowski
20.11.2021 Polkowice Chrobry Głogów Mecz Mistrzowski
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
0 0
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
0 2
Mecze Mistrzowskie
Domowe Wyjazdowe
7 7

 

 Drużyna U15

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
01.08.2021 Lubin Future Zagłębie Lubin Sparing
07.08.2021 Legnica Konfeks Legnica Sparing
12.08.2021 Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz Sparing
14.08.2021 Bydgoszcz Stomil Olsztyn Sparing
21.08.2021 Polkowice AP Skalmierzyce Sparing
28.08.2021 Legnica Konfeks Legnica Mecz Mistrzowski
04.09.2021 Polkowice Górnik Złotoryja Mecz Mistrzowski
08.09.2021 Chojnów UKS Oriens Chojnów Mecz Mistrzowski
13.09.2021 Wilków Wilkowianka Wilków Mecz Mistrzowski
18.09.2021 Polkowice Orkan Szczedrzykowice Mecz Mistrzowski
25.09.2021 Polkowice Zagłębie Lubin Future Mecz Mistrzowski
22.09.2021 Kochlice Iskra Kochlice Mecz Mistrzowski
02.10.2021 Polkowice Konfeks Legnica Mecz Mistrzowski
10.10.2021 Złotoryja Górnik Złotoryja Mecz Mistrzowski
24.10.2021 Polkowice Wilkowianka Wilków Mecz Mistrzowski
28.10.2021 Sobin (Polkowice) UKS Oriens Chojnów Mecz Mistrzowski
30.10.2021 Szczedrzykowice Orkan Szczedrzykowice Mecz Mistrzowski
15.11.2021 Polkowice Iskra Kochlice Mecz Mistrzowski
19.11.2021 Lubin Zagłębie Lubin Future Mecz Mistrzowski
27.11.2021 Ścinawa Odra Ścinawa Sparing
04.12.2021 Środa Śląska Polonia Środa Śląska Sparing
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
0 0
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
1 6
Mecze Mistrzowskie
Domowe Wyjazdowe
7 7

  

Drużyna U13

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
2-4.07.2021 Wrocław Turniej
07.08.2021 Lubin Zagłębie Lubin sparing
15.08.2021 Polkowice Stilon Gorzów Sparing
21.08.2021 Polkowice AP Skalmierzyce sparing
28.08.2021 Polkowice Chrobry Głogów Mecz Mistrzowski
04.09.2021 Kochlice Iskra Kochlice Mecz Mistrzowski
08.09.2021 Polkowice Zagłębie Lubin Mecz Mistrzowski
12.09.2021 Polkowice Miedź Legnica Mecz Mistrzowski
20.09.2021 Jelenia Góra Karkonosze Jelenia Góra Mecz Mistrzowski
26.09.2021 Polkowice Górnik Złotoryja Mecz Mistrzowski
02.10.2021 Zgorzelec Nysa Zgorzelec Mecz Mistrzowski
09.10.2021 Głogów Chrobry Głogów Mecz Mistrzowski
23.10.2021 Lubin Zagłębie Lubin Mecz Mistrzowski
30.10.2021 Legnica Miedź Legnica Mecz Mistrzowski
03.11.2021 Polkowice Iskra Kochlice Mecz Mistrzowski
07.11.2021 Polkowice Karkonosze Jelenia Góra Mecz Mistrzowski
17.11.2021 Polkowice Górnik Złotoryja Mecz Mistrzowski
20.11.2021 Polkowice Nysa Zgorzelec Mecz Mistrzowski
26-28.11.2021 Jarocin Turniej
11.11.2021 Kalisz Turniej
01.12.2021 Lubin Zagłębie Lubin Sparing
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
0 3
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
2 2
Mecze Mistrzowskie
Domowe Wyjazdowe
8 6

 

 Drużyna U12

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
20.08.2021 Przemków Zamet Przemków sparing
29.08.2021 Lubin Zagłębie Lubin Future Mecz Mistrzowski
04.09.2021 Kochlice Iskra Kochlice Mecz Mistrzowski
08.09.2021 Polkowice Konfeks Legnica Mecz Mistrzowski
11.09.2021 Głogów Chrobry Głogów Mecz Mistrzowski
22.09.2021 Jawor Jaworzanka Jawor Mecz Mistrzowski
26.09.2021 Polkowice Zagłębie Lubin Mecz Mistrzowski
02.10.2021 Polkowice Zagłębie Lubin Future Mecz Mistrzowski
09.10.2021 Polkowice Iskra Kochlice Mecz Mistrzowski
16.10.2021 Legnica Konfeks Legnica Mecz Mistrzowski
23.10.2021 Polkowice Chrobry Głogów Mecz Mistrzowski
30.10.2021 Polkowice Górnik Polkowice U11 sparing
06.11.2021 Polkowice Jaworzanka Jawor Mecz Mistrzowski
13.11.2021 Lubin Zagłębie Lubin Mecz Mistrzowski
20.11.2021 Rudna Sparta Rudna sparing
28.11.2021 Lubin Zagłębie Future Lubin sparing
11.11.2021 Leszno Turniej
04.12.2021 Świdnica Polonia – Stal Świdnica Sparing
19.12.2021 Polkowice Turniej Barbórkowy
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
1 1
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
1 4
Mecze Mistrzowskie
Domowe Wyjazdowe
7 6

 

 Drużyna U11

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
11.09.2021 Wrocław FC Wrocław Academy Sparing
12.09.2021 Legnica Turniej DZPN
10.10.2021 Polkowice Turniej DZPN
16.10.2021 Polkowice Iskra Kochlice Sparing
23.10.2021 Głogów Turniej DZPN
30.10.2021 Polkowice Górnik Polkowice U11 sparing
12-14.11.2021 Ustroń Turniej
21.11.2021 Leszno Turniej
04.12.2021 Jelenia Góra Karkonosze Jelenia Góra Sparing
11-12.12.2021 Poznań Turniej
30.12.2021 Świdnica Turniej
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
1 6
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
2 2

 

Drużyna U10

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
05.09.2021 Lubin Zagłębie Lubin Sparing
12.09.2021 Lubin Turniej DZPN
18.09.2021 Głogów Turniej
25.09.2021 Głogów Turniej DZPN
03.10.2021 Wrocław Ślęza Wrocław Sparing
10.10.2021 Polkowice Turniej DZPN
24.10.2021 Kochlice Turniej DZPN
11.12.2021 Bolesławiec Turniej
18.12.2021 Zielona Góra Lechia Zielona Góra Sparing
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
1 4
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
0 3

  

Drużyna U9

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
12.09.2021 Legnica Turniej DZPN
25.09.2021 Głogów Turniej DZPN
09.10.2021 Lubin Turniej DZPN
24.10.2021 Polkowice Turniej DZPN
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
1 3
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
0 0

Drużyna U8

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
12.09.2021 Lubin Turniej DZPN
26.09.2021 Polkowice Turniej DZPN
09.10.2021 Głogów Turniej DZPN
24.10.2021 Legnica Turniej DZPN
20.11.2021 Głogów Chrobry Głogów Sparing
29.11.2021 Chocianów Champion Chocianów Sparing
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
1 3
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
0 2

Drużyna U7

DATA MIEJSCOWOŚĆ PRZECIWNIK Rodzaj Spotkania
12.12.2021 Bolesławiec Turniej
Turnieje
Domowe Wyjazdowe
0 1
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
0 0

RAZEM

Turnieje
Domowe Wyjazdowe
5 21
Sparingi
Domowe Wyjazdowe
6 21
Mecze Mistrzowskie
Domowe Wyjazdowe
29 26