Kontakt

Klub Sportowy „Górnik” Polkowice Sp. z o. o.

Wpisana do rejestru przedsiębiorstw

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000378660

NIP 502-010-05-81, REGON 021391487

ul Kopalniana 4
59-100 Polkowice

 

PREZES ZARZĄDU
Waldemar Jedynak
tel. 76/845-15-78

 

SEKRETARIAT
Katarzyna Lewińska
tel. 76/845-15-78
e-mail: klub@ksgornik.eu


RZECZNIK PRASOWY
Jan Wierzbicki
tel. 76/845-15-78 wew. 3
e-mail: jan.wierzbicki@ksgornik.eu


KSIĘGOWOŚĆ
Główny księgowy – Iwona Romańska
e-mail: i.romanska@ksgornik.eu
Specjalista ds. księgowości – Anita Szumska
e-mail: a.szumska@ksgornik.eu
Specjalista ds. księgowości i bhp – Karolina Truszkowska
e-mail: k.truszkowska@ksgornik.eu


tel.
76/845-15-78 wew. 2

Dyrektor ds. Marketingu – Tomasz Szulc
tel. kom. 799-065-361
e-mail: t.szulc@ksgornik.eu


Trener Koordynator Akademii Piłkarskiej – Konrad Janczak

tel. kom. 500-058-410
e-mail: k.janczak@ksgornik.eu