Mapa strony

Za miesiąc „Grześkowiak Kórnik Cup 2012”

Na początku lutego w Centrum Sportu i Rekreacji w Kórniku Oaza odbędzie się Międzynarodowy Turniej Halowy U 11 „Grześkowiak Kórnik Cup 2012”. Weźmie w nim udział krajowa czołówka tej kategorii wiekowej. W gronie drużyn, które będą walczyć o wysokie lokaty nie zabraknie także młodych piłkarzy czarno – zielonych.

W tym roku będzie to najsilniej obsadzony turniej halowy w Polsce. Wezmą w nim udział takie „marki” jak: Legia Warszawa, Cracovia Kraków, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, GKS Bełchatów, Zagłębie Lubin, Warta Poznań, Zawisza Bydgoszcz, KS Polkowice, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Elana Toruń, Radomiak Radom, Chemik Police i Kotwica Kórnik. Nie zabraknie również gości zza granicy- Tasmania Berlin i Inter Mediolan. Oficjalny Patronat nad Turniejem objęli: Polski Związek Piłki Nożnej oraz prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Stefan Antkowiak.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za podopiecznych Krzysztofa Wadasa i życzyć im powodzenia w zawodach. O rezultatach z Turnieju będziemy informować Państwa na bieżąco.