Wygrany sparing Górnika

W pierwszym meczu kontrolnym rozegranym w Polkowicach miejscowy Górnik pokonał Carinę Gubin 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Michał Czarny i Rafał Karmelita.

Mecz z Cariną Gubin był pierwszym tegorocznym sparingiem Zielono-Czarnych w tym roku. Trener Tomasz Grzegorczyk podzielił zespół na dwie drużyny, które zagrały po 45 minut. Wynik spotkania otworzył w 29 min. Michał Czarny, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Jarosława Ratajczaka, strzałem głową dał prowadzenie swojej drużynie. W 33 min. na 2:0 podwyższył Rafał Karmelita. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie goście zdobyli bramkę kontaktową ale na więcej nie pozwolili piłkarze Górnika.

Górnik Polkowice – Carina Gubin 2:1 (2:0)
Bramki: Michał Czarny29, Rafał Karmelita 33 – Przemysław Haraszkiewicz 71

Górnik Polkowice, I połowa: Niezgoda – Makuch, Czarny, Ratajczak, Krasa, Fryzowicz, Karmelita, Wacławczyk, Leopold, zawodnik testowany, Piech.

II Połowa: Wojtas – Poczwardowski, Dyszy, Magdziak, Burka, Baranowski, zawodnik testowany, Gościniarek, Fryzowicz ( 65 Bajerski), Pisarek (75 Łysakowski), Idzik