Wygrana ze Ślęzą

Podopieczni Adama Buczka pokonali 3:0 Ślęzę Wrocław. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Szymon Sołtyński, Mateusz Bartków i Patryk Bryła. Spotkanie kontrolne odbyło się na sztucznej płycie w Głogowie.

Wszystkie bramki w meczu padły dopiero po zmianie stron. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Szymon Sołtyński, który po składnej akcji zielono-czarnych pewnie umieścił futbolówkę między słupkami Ślęzy. W 64. minucie bramkarz rywala musiał ponownie wyciągać piłkę ze swojej siatki. Wówczas najwyżej w polu karnym wyskoczył Mateusz Bartków, który mocnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki wrocławian. Wynik meczu w 77. minucie ustalił Patryk Bryła. Ostatecznie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 3:0 dla KS Polkowice. Dzisiejszy sparing ze Ślęzą Wrocław był ostatnim sprawdzianem dla zielono-czarnych przed inauguracją rundy wiosennej. Pierwszy mecz mistrzowski polkowiczanie rozegrają już 9 marca w Katowicach z tamtejszym Rozwojem. Początek meczu o godz. 15. Spotkanie odbędzie się w ramach 18. kolejki II ligi zachodniej.

Skład KS Polkowice: Primel (45. Kazimierczak), Cieślak, Kucharzak, Darda, Śliwiński, Fryzowicz, Bartczak, Kusowski, Ałdaś, Szczepaniak, Skrzypczak.
Ponadto zagrali: Bartków, Szuszkiewicz P., Famulski, Krysian, Bryła, Bancewicz, Karmelita, Sołtyński, Szuszkiewicz M., Kwaśniewski, Jurak i Tomyk.