Wygrana z Jarotą

Czarno – zieloni pokonali 0:2 zespół Jaroty Jarocin. Bramki dla KS Polkowice strzelali: testowany Rafał Darda i Krzysztof Janus. Spotkanie kontrolne zostało rozegrane na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Jarocinie.

Wszystkie bramki w meczu padły w pierwszej połowie. Pierwsze trafienie dla gości z Polkowic miało miejsce w 20. minucie spotkania. Wówczas kapitalne dośrodkowanie Krzysztofa Janusa pewnie wykorzystał testowany Rafał Darda i umieścił futbolówkę w samym okienku bramki gospodarzy. Wynik meczu w 40. minucie ustalił Krzysztof Janus.

Po zmianie stron gra KS Polkowice znacznie odbiegała od pierwszych trzech kwadransów, bowiem w miejsca podstawowych zawodników szkoleniowiec polkowickiej jedenastki wpuścił rezerwy. – Za nami pierwszy sparing, w którym nie straciliśmy bramki. Pierwsza połowa w wykonaniu moich podopiecznych była naprawdę udana. Po zmianie stron dałem szansę zawodnikom, którzy w minionej rundzie niewiele grali. Uważam dzisiejszą grę kontrolną za kolejne cenne doświadczenie zespołu przed zbliżającą się rundą rewanżową – powiedział po meczu Janusz Kudyba, trener KS Polkowice. Najbliższy sparing z udziałem naszych zawodników odbędzie się 1.02.2012 r. w Głogowie, gdzie czarno – zieloni zmierzą się z Lechią Zielona Góra.