Weekendowe granie

Powoli dobiegają końca rozgrywki ligowe naszych drużyn młodzieżowych. W najbliższy weekend runda jesienna zakończy się m.in. dla młodzików i trampkarzy rywalizujących w Klasie Okręgowej.

W niedzielę 10 listopada na stadionie lekkoatletycznym zagrają rezerwy KS-u. O godz. 11.00 polkowiczanie zmierzą się w meczu 14 kolejki Klasy Okręgowej Seniorów z Górnikiem Złotoryja.

Pozostałe spotkania nasza młodzież rozegra na wyjeździe. Zespoły juniorskie KS Polkowice zagrają z Chrobrym Głogów. Szczególnie emocjonująco zapowiada się niedzielny pojedynek juniorów starszych, ponieważ drużyny w ligowej tabeli dzieli tylko 1 punkt.
Trampkarzy i młodzików występujących w Klasie Okręgowej czekają ostatnie mecze w tej rundzie. Nasze zespoły zmierzą się na wyjeździe z Chojnowianką Chojnów. W roli faworyta należy upatrywać nasze zespoły, jednak wszystko zweryfikuje boisko. Mecze w Chojnowie zaplanowano na 10 listopada w godz. 11.00 i 12.30.
Bardzo trudne zadanie czeka natomiast trampkarzy i młodzików występujących w lidze dolnośląskiej. W sobotę 9 listopada zagrają na wyjeździe z Polonią Środa Śląska. Szczególnie ciekawa sytuacja jest w tabeli młodzików, gdzie na dwie kolejki przed końcem rundy 8 pierwszych zespołów ma szansę zagrać na wiosnę w tzw. „grupie mistrzowskiej”. Mecze zaplanowano na godz. 11.00 i 13.00.

9 listopada (sobota) godz. 11.00 – Środa Śląska

Liga Dolnośląska Trampkarzy

Polonia Środa Śląska – KS Polkowice

9 listopada (sobota) godz. 13.00 – Środa Śląska

Liga Dolnośląska Młodzików

Polonia Środa Śląska – KS Polkowice

10 listopada (niedziela) godz. 11: 00 Polkowice – stadion lekkoatletyczny

Klasa Okręgowa Seniorów

KS Polkowice – Górnik Złotoryja

10 listopada (niedziela) godz. 11: 00 – Głogów

Liga Dolnośląska Juniorów

Chrobry Głogów – KS Polkowice

10 listopada (niedziela) godz. 13: 15 – Głogów

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych

Chrobry Głogów – KS Polkowice

10 listopada (niedziela) godz. 11: 00 – Chojnów

Klasa Okręgowa Trampkarzy

Chojnowianka Chojnów – KS Polkowice

10 listopada (niedziela) godz. 12: 30 – Chojnów

Klasa Okręgowa Młodzików

Chojnowianka Chojnów – KS Polkowice