Sp-3 z pucharem

Młodzi piłkarze polkowickiej SP-3 zostali zwycięzcami turnieju szkół podstawowych, rozegranego na boiskach KS Polkowice. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyny z terenu gminy Polkowice.

Już po raz kolejny Klub Sportowy Polkowice był organizatorem turniej piłkarskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Polkowicach. Tym razem na obiektach klubowych rywalizowali uczniowie klas drugich. Po zaciętej walce turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach, która w finale pokonała reprezentację Integracyjnej Szkoły Podstawowej z Jędrzychowa 9:0. W meczu o trzecie miejsce druga drużyna z SP 3 zwyciężyła reprezentację Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego 2:0. 3 czerwca KS Polkowice będzie organizatorem turnieju piłkarskiego dla przedszkolaków.