Remis w Kochlicach

Piłkarze KS II Polkowice zremisowali 1:1 z Iskrą Kochlice. Jedynego gola dla zielono-czarnych zdobył Krzysztof Drzazga. Spotkanie rozegrano w ramach 26. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów.

 

Wszystkie bramki w meczu padły dopiero po zmianie stron. W 50. minucie prostopadłe podanie od Waldemara Stanieckiego skutecznie wykończył Krzysztof Drzazga i polkowiczanie prowadzili 1:0. Po straconej bramce gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Wyrównujący gol dla Iskry padł w 80. minucie. W końcówce meczu polkowiczanie mieli szanse zdobyć drugiego gola, ale tego dnia zawiodła skuteczność. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. – To nie był łatwy mecz. Rywal postawił twarde warunki. Szkoda straconych dwóch punktów. Mimo to, jestem zadowolony z postawy zespołu. W mojej drużynie zagrało dziewięciu młodzieżowców KS Polkowice, którzy pokazali się z jak najlepszej strony. Mam nadzieję, że w następnym spotkaniu sięgniemy po komplet punktów – mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice.

Skład KS II Polkowice: Janczak – Sitnicki (46. Stępień), Kasiński, Karpiński, Stencel, Szymik, Staniecki, Drzazga, Niemasz P. (55. Baryczkowski), Wilk, Lasota (46. Niemasz M.).