Mapa strony

„Portowcy” ponownie lepsi

Podopieczni Janusza Kudyby ulegli 4:2 z Pogonią Szczecin. Bramki dla czarno –zielonych strzelali: Łukasz Sierpnia i Grzegorz Podstawek. Potyczka z „portowcami” była trzecią grą kontrolną rozegraną przez naszych piłkarzy w okresie przygotowawczym.

Bramka dla gospodarzy padła już w 20. minucie meczu. Autorem tego trafienia okazał się Adam Frączczak, który pewnie umieścił futbolówkę w bramce przyjezdnych. Po niespełna kwadransie goście z Polkowic wyrównali, a swojego pierwszego gola po powrocie do KS Polkowice strzelił Łukasz Sierpnia, który minioną rundę spędził w Dolcanie Ząbki. Gdy wszystko wskazywało na to, że pierwsza odsłona meczu zakończy się remisem, polkowiczanie stracili gola do szatni. Po zmianie stron gospodarze przejęli inicjatywę i dołożyli kolejne dwa trafienia. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 4:2 dla „portowców.  – W dzisiejszym meczu zespół miał dwa oblicza. W pierwszej części Pogoń wystawiła najsilniejszy skład, a mimo to gra stała na bardzo wyrównanym poziomie. Po zmianie stron gospodarze zupełnie nas zdominowali. Kolejny raz straciliśmy bramki po indywidualnych błędach w obronie. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu na to, by poprawić jak najwięcej mankamentów w grze zespołu – powiedział nam tuż po meczu Janusz Kudyba, trener KS Polkowice.

Przed naszymi piłkarzami kolejny trudny mecz. W przyszłą środę, tj. 25.01.2012 r., zmierzą się z liderem Ekstraklasy – Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12 w Dzierżoniowie.

Pogoń Szczecin – KS Polkowice 4:2 (2:1)

Bramki:
1:0 Adam Frączczak 20′
1:1 Łukasz Sierpina 33′
2:1 Mateusz Szałek 45′
3:1 Maksymilian Rogalski 69′
3:2 Grzegorz Podstawek 75′
4:2 Łukasz Zwoliński ’77