Porażka rezerw

Podopieczni Grzegorza Karmelity przegrali 1:4 z Czarnymi Rokitki. Honorowego gola dla KS Polkowice zdobył Christian Tomyk. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 21. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów.

 

Do spotkania z Rokitkami polkowiczanie przystąpili bez swojego najlepszego strzelca – Wojciecha Juraka. Jego absencja była spowodowana kontuzją, której popularny „Juri” się nabawił podczas ostatniego meczu ligowego z Kunicami. W pierwszej połowie zielono-czarni powinni zdobyć gola, ale Marcin Niemasz nie wykorzystał rzutu karnego. Po zmianie stron padła jedyna bramka dla KS Polkowice. W 72. minucie piłkę na połowie rywala wyłuskał Christian Tomyk, który minął dwójkę obrońców i strzałem z dystansu pokonał bramkarza Czarnych. Do końca meczu polkowiczanie starali się doprowadzić do wyrównania. Niestety tego dnia podopieczni Grzegorza Karmelity nie zdołali zdobyć więcej bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Czarnych Rokitki – W tym meczu ewidentnie zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. Popełnialiśmy proste błędy w obronie, które rywale doskonale wykorzystali. Zawiodła również skuteczność. Mam nadzieję, że po dzisiejszej porażce zespół wyciągnie należyte wnioski – mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice. W następnej kolejce nasze rezerwy zmierzą się z Konfeksem Legnica. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 22. kolejki Klasy Okręgowej Seniorów.

 

Skład KS Polkowice: Janczak – Martynowicz (83. Stencel), Sitnicki (74. Wieczorek), Sworacki, Karpiński (53. Szymik), Kwaśniewski (62. Niemasz P.), Staniecki, Niemasz M., Drzazga, Tomyk, Wilk (46. Baryczkowski).