Polkowice liderem !!!

W meczu inaugurującym rundę wiosenną w Polkowicach, piłkarze KGHM ZANAM pokonał Stilon Gorzów Wlkp. 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Karol Fryzowicz i Mariusz Szuszkiewicz.

111

Pojedynek w Polkowicach rozpoczął się doskonale dla graczy Stilonu. Już w 5 min. goście po stałym fragmencie gry objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Szwiec. Po stracie gola zielono-czarni starali się doprowadzić do wyrównania. Szczęście uśmiechnęło się do naszego zespołu w 24 min., kiedy to po solowej akcji piłkę w bramce przyjezdnych umieścił Karol Fryzowicz. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron polkowiczanie nie zwalniali tempa. W 57 min. na 2:1 podwyższył Mariusz Szuszkiewicz. Pomimo dogodnych sytuacji z obu stron więcej goli nie padło. KGHM ZANAM pokonał Stilon Gorzów 2:1 i został liderem 3. ligi. Duży udział w zwycięstwie miał golkiper gospodarzy – Jacek Sajak, który dwoił się i troił między słupkami bramki miejscowych. Debiut w drużynie polkowickiej zaliczyli nowo pozyskani Kamil Hempel i Patryk Bobkiewicz, którzy zagrali po 45 minut.

 

KGHM ZANAM Polkowice – Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 (1:1)
Bramki: Fryzowicz 24, Szuszkiewicz 57 – Szwiec 5

KGHM ZANAM Polkowice: Sajak – Dziedzina, Kasiński, Sworacki, Wacławczyk, Galas, Bancewicz (89 Karpiński), Magdziak, Fryzowicz (90 Zawadzki), Hempel (46 Bobkiewicz), Szuszkiewicz (70 Karmelita)

Stilon Gorzów Wlkp.: Wolarek (90 min. cz.k.)- Gołdyn, Mazalon, Somrani (84 Mrozek), Szwiec, Wiśniewski, Szałas, Kaczmarczyk, Maliszewski (61 Chyrek), Świtaj (61 Ziajka), Posmyk (73 Nowak)

Galeria zdjęć