Pokonali Gwarka

W 14. kolejce III ligi piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali na wyjeździe Gwarka Tarnowskie Góry 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Adrian Nowacki i Rafał Karmelita.

Na stadionie w Tarnowskich Górach spotkały się dwa zespoły z czołówki tabeli. Do przerwy pomimo kilu dogodnych sytuacji z obu stron było 0:0. W drugiej odsłonie wynik meczu otworzyli polkowiczanie. W 62 min. Adrian Nowacki przeprowadził indywidualną akcję i plasowanym strzałem umieścił futbolówkę w bramce gospodarzy. Miejscowi odpowiedzieli golem Bartłomieja Cymerysa w 78 minucie spotkania. Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice jednak nie spasowali i do końca walczyli o komplet punktów. W doliczonym czasie gry zwycięstwo naszej drużynie zapewnił Rafał Karmelita.

Gwarek Tarnowskie Góry – KGHM ZANAM Polkowice 1:2 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Cymerys 78 – Adrian Nowacki 62, Rafał Karmelita 90

KGHM ZANAM Polkowice: Primel- Azikiewicz, Magdziak, Michalski, Fryzowicz, Nowacki (88 Wojciechowski), Zawadzki (63 Galas), Karmelita, Bancewicz (78 Konefał), Szuszkiewicz, Surożyński (67 Piotrowski)