Podział punktów w Stargardzie

W meczu wyjazdowym 2. ligi piłkarskiej zespół KS Polkowice zremisował w Stargardzie Szczecińskim z miejscową drużyną Błękitnych 1:1. Bramkę dla polkowiczan zdobył Sebastian Kamiński.

Zespół KS Polkowice pojechał do rywala po komplet punktów. Pierwsze 20 minut meczu należało jednak do gospodarzy, którzy wyszli bardzo wysoko i co kilka minut zagrażali bramce zielono-czarnych. Dobra gra miejscowych została udokumentowana bramką z rzutu wolnego. Piłkę na 30 metrze ustawił Maciej Kazimierowicz, który pięknym strzałem pokonał Przemysława Kazimierczaka. Po starcie gola nasi ruszyli do odrabiania strat. W 33 minucie po rzucie rożnym futbolówkę w bramce miejscowych umieścił Sebastian Kamiński. Wynik remisowy utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron polkowiczanie zdominowali rywala, stwarzając groźne sytuacje pod bramką Marka Ufnala. Niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności. Swoich sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystali m.in. Sebastian Kamiński, Dawid Wacławczyk czy Patryk Bryła. Pomimo olbrzymiej przewagi naszego zespołu więcej bramek nie padło. W Stargardzie Szczecińskim KS Polkowice zremisował z Błękitnymi 1:1.

KS Polkowice: Kazimierczak – Bartków, Darda, Wacławczyk, Szewczyk, Ałdaś, Famulski, Karmelita (46 Gałach), Kamiński (68 Bancewicz), Garyga (85 Sołtyński), Bryła.

Błękitni Stargard: Ufnal – Wojtasiak (83 Kurant), Jasitczak, Liśkiewicz, Wawszczyk, Więcek, Poczobut, Kazimierowicz (83 Wojciechowski), Fadecki (90 Dura), Gajda (60 Neumann), Magnuski.