Padł wynik dwucyfrowy!

Wielu fanom piłki nożnej cyfra „23” kojarzy się z numerami na koszulkach takich gwiazd futbolu jak Mesut Ozil z Realu Madryt czy Marco Materazzi z Interu Mediolan. Od minionej soboty kibicom polkowickiej piłki młodzieżowej „23” będzie przypominać o najwyższej wygranej w tym sezonie juniorów starszych KS Polkowice.

Podopieczni Waldemara Jedynaka rozgromili w Polkowicach aż 23:0 LZS Buczynę. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 10. kolejki Ligi Okręgowej Juniorów Starszych. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Pietruszka (6 goli), Jurak (5 goli), Szymik-(4 gole), Baryczkowski (3 gole), Sikorski (2 gole), Michalak, Kochman i Drążek. Nasi juniorzy w dziesięciu meczach wywalczyli maksymalną ilość punktów – trzydzieści i zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Swojego zadowolenia z postawy zespołu nie krył po meczu Waldemar Jedynak, trener polkowickiej drużyny. – Bez wątpienia byliśmy faworytem tego pojedynku. Mimo to moi podopieczni przystąpili do spotkania w pełni skoncentrowani i nie zlekceważyli drużyny z Buczyny. Konsekwencja w grze i realizowanie założeń taktycznych dało nam dwucyfrowy wynik. Zagraliśmy dobry mecz i wykazaliśmy się dużą skutecznością. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa w lidze i z tego, że wygraliśmy wszystkie mecze w rundzie jesiennej – mówił po meczu Waldemar Jedynak, trener juniorów KS Polkowice.
Skład KS Polkowice:  Sambor (Janczak) -Trawicki, Karpiński (Drążek),Bekieszczuk ,Szymik, Kochman , Sikorski, Ditkowski, Pietruszka, Michalak (Baryczkowski), Jurak.