Mapa strony

Orliki 2006 na „szóstkę”

Młodzi piłkarze z rocznika 2006 wygrali rozegrany w Głogowie turniej w ramach ligi Turniejowej Orlików. W zawodach rywalizowały m.in.: Chrobry Głogów, Odra Ścinawa i Zamet Przemków.

SONY DSC

Ostatni już szósty turniej Orlików E2 rozegrany został na sztucznym boisku. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Zespół KGHM ZANAM I Polkowice po raz kolejny okazał się najlepszy wygrywając wszystkie swoje mecze, natomiast zespół KGHM ZANAM II Polkowice zakończył rywalizację na 3. miejscu. Do wyróżniających się zawodników w turnieju należał Paweł Milczarczyk, Michał Mowczan i Marta Zgała zdobywczyni 5 bramek.

Szkoda, że to ostatni turniej na powietrzu tej jesieni. Fajnie, że odbył się przy sztucznym oświetleniu, co było dużą atrakcją dla wszystkich zawodników. Gratulacje dla moich piłkarzy za wygranie wszystkich turniejów – powiedział trener Rafał Paliszkiewicz.

Tabela końcowa turnieju:
1.KGHM ZANAM Polkowice I
2. Odra Ścinawa
3. KGHM ZANAM Polkowice II (pk)
4. Chrobry Głogów I
5. Chrobry Głogów II (pk)
6. Zamet Przemków
7. Płomień Radwanice

KGHM ZANAM Polkowice: Kacper Hanula, Marek Pawliszyn, Oliwier Kleinowski, Marcel Siwek, Paweł Milczarczyk, Oliwier Matusiak, Michał Mowczan, Mateusz Szarek, Igor Chyliński, Alan Pęciak, Gracjan Pyrzeński, Bartek Kuriata, Dawid Szumski, Dawid Gawron, Błażej Matusiak, Gracjan Śliwka, Mateusz Czarny Michał Diduszko i Marta Zgała.