Mapa strony

Niedosyt po Finale Ligi Turniejowej Skrzatów

W Górze odbył się Finał Ligi Turniejowej Skrzatów. Barw naszego klubu bronili mali piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Paliszkiewicza.

W turnieju brało udział 6 zespołów: Konfeks Legnica, JTS Piast Jawor, Zamet Przemków, Odra Ścinawa, Bazalt Piotrowice i KS Polkowice. Finał rozgrywany był systemem każdy z każdym. Nasz zespół uzyskał średni wynik wygrywając 3 mecze i 2 przegrywając.

Trener Skrzatów – Rafał Paliszkiewicz po turnieju odczuwał duży niedosyt: Uważam, że średnio wypadliśmy w tym turnieju, ponieważ przez cały rok trwania ligi trawiastej spisywaliśmy się dużo lepiej. Na szczęście jeden turniej nie może być wykładnikiem całego roku. Na wyróżnienie w tym turnieju zasługują tacy zawodnicy jak Kacper Hanula, Oliwier Kleinowski i bramkarz Dawid Gawron. Podsumowując cały sezon grania, jestem bardzo zadowolony z postępów, jakie osiągnęli moi piłkarze.

Wyniki naszego zespołu w turnieju finałowym:

KS Polkowice – JTS Jawor                                   0:1

KS Polkowice – Odra Ścinawa                             2:0

KS Polkowice – Zamet Przemków                      2:0

KS Polkowice – Bazalt Piotrowice                     5:0

KS Polkowice – Konfeks Legnica                       0:1

Tabela końcowa turnieju:
JTS Jawor
Konfeks Legnica
KS Polkowice
Odra Ścinawa
Zamet Przemków
Bazalt Piotrowice

Drużyna wystąpiła w składzie: Dawid Gawron, Marcel Siwek, Marek Pawliszyn, Filip Zenderowski, Bartek Kuriata, Oliwier Matusiak, Gracjan Pyrzeński, Oliwier Kleinowski, Kacper Hanula, Paweł Milczarczyk i Gracjan Śliwka.

Żaden sukces naszej drużyny nie zostałby jednak odniesiony gdyby nie systematyczne treningi całego zespołu, w skład, którego wchodzą jeszcze następujący zawodnicy: Sebastian Kowalski, Gracjan Zysk, Maks Ostrowski,PatrykLesiński, Dawid Szumski, Igor Chyliński, Micha Adamek, Błażej Matusiak, Krzysztof Kabanienko, Konrad Banasik.

Nie można zapomnieć o rodzicach, którzy swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem w pełni zasługują na duże DZIĘKUJĘ – kończy trener Rafał Paliszkiewicz.

Młodzi zawodnicy rocznika 2006 rozpoczną treningi około 18 sierpnia 2014r. Życzymy im przynajmniej tak dobrych wyników jak w tym zakończonym już sezonie.