Mapa strony

KS Polkowice wyróżniony w Warszawie

Klub Sportowy Polkowice zajął drugie miejsce w klasyfikacji Fair Play w rozgrywkach I ligi sezonu 2011/2012 r. Nagrodę z rąk prezesa PZPN Grzegorza Laty odebrali w Warszawie Marek Migo, kierownik ds. bezpieczeństwa imprez masowych oraz przedstawiciele kibiców Rafał Balewski i Daniel Piątczak.

W trakcie rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi delegaci Polskiego Związku Piłki Nożnej prowadzili punktację, w której brana pod uwagę była przede wszystkim kultura publiczności i piłkarzy. W rankingu równie istotna była ilość przyznanych każdej z drużyn żółtych i czerwonych kartek. Najwyżej spośród pierwszoligowców oceniono Termalicę Brukt-Bet Nicieczę KS. Za nimi uplasował się polkowicki KS, a na trzeciej lokacie Warta Poznań.

– To kolejne cenne wyróżnienie dla naszego klubu. Nagroda jest uhonorowaniem pracy klubu od strony organizacyjnej oraz ukłonem w stronę polkowickiej publiczności. Postawa naszych wspaniałych i kulturalnych kibiców może być przykładem do naśladowania – mówi Marek Migo, kierownik ds. bezpieczeństwa imprez masowych KS Polkowice. Przed rokiem klub z ul. Kopalnianej w tym samym rankingu zajął trzecie miejsce, co tylko świadczy, że w KS Polkowice najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo kibica.