Mapa strony

Kolejne zwycięstwo KS Polkowice

Podopieczni Adama Buczka pokonali 2:0 Lechię Zielona Góra. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Mariusz Szuszkiewicz i Marcin Martynowicz. Spotkanie kontrolne zostało rozegrane w Opalenicy.

Obie bramki dla KS Polkowice padły w drugiej połowie. W pierwszej części meczu najbliżej strzelenia gola dla KS Polkowice był Szymon Skrzypczak, który w 7. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. W 48. minucie polkowiczanie przeprowadzili groźną akcję, po której bramkarz rywala po raz pierwszy musiał wyciągać futbolówkę ze swojej bramki. Po uderzeniu Mateusza Bartkowa piłka zatrzymała się na poprzeczce. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Mariusz Szuszkiewicz i pewnie umieścił piłkę w siatce. W 61. minucie padł ostatni gol w meczu. Ładnym strzałem z kąta popisał się Marcin Martynowicz, który pozbawił jakichkolwiek szans do obrony bramkarza z Zielonej Góry. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2:0 dla KS Polkowice.

I połowa
: Primel – Łukasik, Fryzowicz, Darda, Wacławczyk, Śliwiński, Sołtyński, Bartków, Krysian, Bryła, Bancewicz, Skrzypczak

II Połowa: Łukasik – Kazimierczak, Darda, Kucharzak, Fryzowicz (70’ Szymik), Bartków, Kasiński, Bryła, Kwaśniewski, Karmelita, Krysian, Szuszkiewicz M., Szymik.