Janusz Kudyba po meczu z Olimpią Elbląg: Zespół pokazał charakter

Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji. Rzadko bywa by w meczu padło aż siedem bramek. Do Elbląga przyjechaliśmy bardzo zdeterminowani. Przez całe spotkanie mój zespół stwarzał groźne sytuacje. Cztery z nich udało się skutecznie wykończyć. Mecz miał w sobie wiele dramaturgii. Przy stanie 3:3 postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Przez blisko piętnaście minut przeprowadzaliśmy wzmożone ataki na bramkę gospodarzy. Ambitna postawa naszego zespołu została przypieczętowana bramką w dziewięćdziesiątej minucie. To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne. Dzięki niemu nadal liczymy się w walce o pozostanie na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy. Uważam, że zasłużenie wracamy do Polkowic z trzema punktami.