Grała polkowicka młodzież

Miniony weekend był bardzo udany dla naszych zespołów młodzieżowych. Swoje mecze wygrali zarówno juniorzy jak i trampkarze.

IMG_1799

Liga Dolnośląska Juniorów – trener Waldemar Jedynak

KGHM ZANAM Polkowice -Ślęża Wrocław 2:0(0:0)
Bramki: Wojciech Konefał 49, Kamil Cios 89

KGHM ZANAM Polkowice: Furtak, Klepacki, Seta, Górecki, Tański, Kucharuk, Białocerkiwewicz, Konefał, Suchora, Kozina (55 Matusiak), Cios.

Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych – trener Juliusz Cios

KGHM ZANAM Polkowice – Chojnowianka Chojnów 12:1 (6:0)
Bramki: Świdwa 4, Jankowski 2, Huzar 2, Kostek, Wasieńko, Węgierski, Bielecki

KGHM ZANAM Polkowice: Bielecki, Huzar, Żurakowski, Malawski, Malinowski, Kostek, Gajewski, Jankowski, Wasieńko, Węgierski, Świdwa oraz Wadas, Pfajfer

Klasa Okręgowa Trampkarzy – trener Grzegorz Karmelita

W minionym tygodniu nasi trampkarze rozegrali dwa mecze ligowe. W pierwszym ulegli 1:5 Amico Lubin, by w drugim spotkaniu pokonać zespół Pogoni Góra 5:4.

KGHM ZANAM Polkowice -Amico Lubin 1:5
Bramka dla KGHM ZANAM: Malik

KGHM ZANAM Polkowice: Podstawek (36 Krystecki ), Bunkiewicz (65 Rohatynski),Turek, Malik, Cyran, Mielczarek, Morawski, Kuriata,Grygiel, Wilczyk, Kołodziej (55 Kozłowski)

KGHM ZANAM Polkowice – Pogoń Góra 5:4
Bramki dla KGHM ZANAM: 3 Grygiel, 2 Malik

KGHM ZANAM Polkowice: Krystecki (60 min Podstawek), Bunkiewicz, Turek, Malik, Cyran, Rohatyński (36 Kozłowski), Morawski, Grygiel, Mielczarek, Wilczyk, Kołodziej

Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Mój zespół przeważał dokonując niesamowitych rzeczy. Przeprowadzaliśmy akcja za akcją, w pewny momencie wynik brzmiał 5:1.W ostatnich 10 minutach zabrakło koncentracji i goście zmniejszyli rozmiary porażki. Chciałbym pochwalić mój zespół za pomysłowość, konstruktywność oraz walkę do samego końca – podsumował spotkanie trener Karmelita.