Mapa strony

Zrób prezent na Dzień Matki

Uzdrowisko Świeradów to ponad 200 letnia tradycja w leczeniu uzdrowiskowym opartym na naturalnych bogactwach jakimi są radon, borowina i świerk.  Surowce te stały się dla nas inspiracją by stworzyć  linię kosmetyków delikatnych, bezpiecznych i skutecznych, przygotowanych z wielką starannością i dbałością o każdy detal. W produktach Terra SPA  znajdziesz bogactwo ekstraktów i składników naturalnego pochodzenia. 

Unikatowe w skali kraju, oferowane w Uzdrowisku Świeradów kąpiele w wywarze z kory świerkowej, pozyskiwanej z najczystszych lasów Puszczy Boreckiej i parzonej w specjalnych kadziach, stały się podstawą do stworzenia linii w oparciu o ekstrakt z kory świerku. Kosmetyki Terra SPA z ekstraktem z kory świerku oraz z ekstraktem z borowiny to gwarancja najwyższej jakości pielęgnacji skóry, relaksu, ukojenia zmysłów. To niepowtarzalny zapach, delikatność i aksamitna delikatność.

Podaruj sobie i bliskim odrobinę luksusu i sięgnij po linię kosmetyków Terra SPA tworzonych z pasją, dla tych którzy szukają naturalnego piękna.

Nie czekaj, zrób bezpieczne zakupy już dziś: sklep@terra-spa.pl

Uzdrowisko Świeradów- Czerniawa Sp. z o.o.- Grupa PGU
Piłsudskiego 35, 59-850 Świeradów-Zdrój, tel.: 797 502 246

sklep@terra-spa.pl        www.terra-spa.pl

Galeria zdjęć