Zmierzyli się z Wartą

W swoim drugim meczu kontrolnym rozegranym w Poznaniu piłkarze KGHM ZANAM Polkowice ulegli Warcie Poznań 0:4. Za tydzień zespół trenera Jarosława Pedryca zagra z Jarotą Jarocin.

1

Po trzech tygodniach ćwiczeń na siłowni oraz sali gimnastycznej polkowiczanie rozegrali swój drugi sparing. Tym razem ulegli w Poznaniu drużynie Warty 0:4. Trener Pedryc zabrał do Poznania 20 zawodników w tym kilku juniorów. Od samego początku dominowali gospodarze, którzy są na innym etapie przygotowań.

Moi gracze mają za sobą 3 tygodnie ciężkich treningów na siłowni przy dużych obciążeniach. To było widać na boisku. Rywale, którzy mają już za sobą kilka gier kontrolnych dominowali na murawie prowadząc do przerwy 3:0. Po zmianie stron Warta zdobyła jeszcze jednego gola i mecz zakończył się wygraną miejscowych 4:0 – podsumował sparing trener Jarosław Pedryc.

Od poniedziałku zielono-czarni rozpoczną obóz dochodzeniowy. Trenować będą 2 razy dziennie na sztucznej płycie w Głogowie oraz siłowni. 6 lutego KGHM ZANAM rozegra kolejny sparing. Polkowiczanie zmierzą się w Jarocinie z miejscową Jarotą.

Warta Poznań – KGHM ZANAM Polkowice 4:0 (3:0)

KGHM ZANAM Polkowice
I połowa: Szymański – Szymik, Wacławczyk, Sworacki, Magdziak, Fryzowicz, Szuszkiewicz, Famulski, zawodnik testowany, Bancewicz, zawodnik testowany.

II połowa: Kopaniecki – Zawadzki, Wacławczyk (Sworacki), Kasiński, Karpiński, Tański, Rybarczyk, Galas, zawodnik testowany, Bancewicz(Szuszkiewicz), Surożyński.

Galeria zdjęć