Mapa strony

Zarząd poznał potrzeby kibiców

W sali konferencyjnej Klubu Sportowego Polkowice odbyło się spotkanie Zarządu z kibicami. Uczestniczyło w nim kilkanaście osób. Towarzyszyła mu atmosfera iście rodzinna.

W trakcie oficjalnej części spotkania prezes Zarządu serdecznie podziękował kibicom za aktywne wspieranie klubu w minionym sezonie.- Dziękuję wam za to, że w tak trudnych momentach pozostaliście przy klubie i tak wspaniale dopingowaliście nas w poprzednim sezonie. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się reaktywować Klub Kibica. To wspaniałe, że po blisko dziesięciu latach od meczu z Amicą Wronki, kibice z Polkowic ponownie przetarli kibicowski szlak – mówił prezes Zarządu. Przedstawił również nowego pracownika – Jana Wierzbickiego, który od lipca sprawuje funkcję rzecznika prasowego w KS Polkowice.

W dalszej części spotkania Jan Wierzbicki przedstawił kibicom plany i cele, jakie klub wyznaczył przed sobą na najbliższe lata. – Zaczynamy wszystko od nowa. Chcemy stworzyć w pełni profesjonalny klub. Pierwszy zespół będzie się składał aż z dziewięciu wychowanków KS Polkowice. Ostatni sezon pokazał, że naprawdę warto inwestować w młodzież. Będziemy najmłodszym zespołem w drugiej lidze zachodniej. Średnia wieku w drużynie KS Polkowice to dwadzieścia lat. Wiem, że ci chłopcy mocno związani z regionem będą gryźli trawę i godnie zaprezentują się w piłkarskiej Polsce – mówi Jan Wierzbicki, rzecznik KS Polkowice. Podczas dwugodzinnych rozmów kibice z dużym zaangażowaniem dzieli się z przedstawicielami klubu swoimi pomysłami. – Każdą z propozycji traktujemy bardzo poważnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wczorajszego spotkania. Poznaliśmy potrzeby kibiców i chcielibyśmy im serdecznie podziękować za wstawienie się oraz ciekawe pomysły – mówi Jan Wierzbicki, rzecznik prasowy KS Polkowice. Działacze klubu już zapowiedzieli, że chcą, aby bezpośrednie rozmowy z kibicami odbywały się kilka razy w roku. – Poprzez dialog z kibicami możemy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Klub to nie tylko piłkarze i działacze, to przede wszystkim kibice- mówią nam pracownicy Klubu. W trakcie spotkania kibice sprawili przedstawicielom klubu niespodziankę…Skomponowali hymn KS Polkowice w rytmie hip-hop. – Po raz kolejny kibice sprawili nam wielką niespodziankę. Cieszymy się, że w swojej twórczości, pasji uwzględniają przywiązanie do klubu, miasta czy barw – mówił Jan Wierzbicki, rzecznik prasowy KS Polkowice. Zwieńczeniem spotkania było przekazanie kibicom gadżetów klubowych.