Zakończyli rundę na pudle

W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze rezerw KS Polkowice pokonali na wyjeździe drużynę Zrywu Kotla 4:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciejak, Karmelita i Szuszkiewicz.

Meczem wyjazdowym ze Zrywem Kotla piłkarze drugiej drużyny KS Polkowice zakończyli rundę jesienną w rozgrywkach Klasy Okręgowej Seniorów. Pojedynek od pierwszych minut należał do podopiecznych trenera Bartłomieja Majewskiego. Zielono-czarni, co kilka chwil stwarzali groźne sytuacje pod bramką miejscowych. W 15 min. spotkania Roman Maciejak przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym rywala i precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce miejscowych. 5 minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 dla KS-u. Napór naszego zespołu był tak duży, że kolejne gole były tylko kwestią czasu. W 25 min. Maciejak po raz kolejny strzelał na bramkę Zrywu. Odbitą przez golkipera piłkę dobił Rafał Karmelita i było już 3:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po zmianie stron nasi nadal nadawali ton grze. W 80 min. czerwoną kartkę za faul na graczu miejscowych zobaczył Mateusz Kochman i polkowiczanie musieli grać w osłabieniu. Wynik meczu ustalił w 85 min. Mariusz Szuszkiewicz. Ostatecznie rezerwy KS Polkowice pokonały w Kotli miejscowy Zryw 4:0. Piłkarze zakończyli rundę jesienną na 3. miejscu w tabeli.

Zryw Kotla – KS II Polkowice 0:4 (0:3)

Bramki:
Maciejak 15,20
Karmelita 25
Szuszkiewicz 85

KS II Polkowice: Primel – Karpiński, Wacławczyk, Szymik (80 Sitnicki), Żmija (46 Stępeiń), Sikorski (80 Trawicki), Karmelita, Drzazga, Sołtyński, Szuszkiewicz, Maciejak (46 Kochman).