Zagramy z Sandecją

W najbliższą sobotę podopieczni Janusza Kudyby rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo I ligi. Tym razem do czarno – zieloni udadzą się do Nowego Sącza, gdzie zmierzą się z miejscową Sandecją. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 25. kolejki I ligi.

 

W minionej rundzie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się bezbramkowym remisem. W ostatniej kolejce gospodarze sobotniego pojedynku przegrali 2:1 z Piastem Gliwice. Podopieczni Roberta Moskala w 24 meczach zgromadzili 30 punktów i zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Ich dotychczasowy bilans to: osiem zwycięstw, sześć remisów i dziesięć porażek.
Przed tygodniem polkowiczanie mimo ambitnej gry przegrali na swoim stadionie z Bogdanką Łęczna 1:4. Honorowego gola dla KS Polkowice w 52. minucie zdobył Damian Ałdaś. O tym meczu podopieczni Janusza Kudyby chcą jak najszybciej zapomnieć – Popełniliśmy kuriozalne błędy w defensywie. Nie mogą się one więcej powtórzyć. Musimy się pozbierać po porażce i iść do przodu. Mecz z Bogdanką to już historia. Przed nami jeszcze dziesięć spotkań. Koncentrujemy się na najbliższym z Sandecją – mówi Janusz Kudyba, szkoleniowiec KS Polkowice.
Spotkanie pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrane 14.04.2012 r. o godz. 18 w Nowym Sączu.