Zagramy z Polonią

W najbliższą sobotę (3.08) podopieczni Janusza Kubota rozegrają kolejny mecz. Rywalem KS Polkowice będzie Polonia Bytom. Spotkanie odbędzie się w ramach 2. kolejki II ligi zachodniej.

 

Przed tygodniem zielono-czarni bezbramkowo zremisowali z Gryfem Wejherowo. W spotkaniu nie zabrakło ciekawych zagrań czy groźnych podbramkowych akacji. Niestety, kibice nie zobaczyli tego co futbolu najpiękniejsze – goli. Okazję do zdobycia pierwszej bramki w sezonie 2013/2014 zielono-czarni będą mieli już w najbliższą sobotę. Wówczas do Polkowic przyjedzie Polonia Bytom, która w minionej kolejce przegrała na swoim stadionie 0:2 z Chrobrym Głogów. Mimo tej porażki, nikt w Polkowicach nie uważa, że mecz z Bytomiem będzie łatwy. – W sobotę zmierzą się zespoły, które po inauguracji ligi odczuwają pewien niedosyt. Nam nie udało się zdobyć bramki, a Polonii zatrzymać Chrobrego na swoim boisku. Jestem przekonany, że to będzie mecz walki. Przed nami jedno z najtrudniejszych spotkań w tej rundzie. Mam nadzieję, że po końcowym gwizdku sięgniemy po pierwszy komplet punktów w tym sezonie – mówi Piotr Wójcik, kierownik I zespołu. Od początku tygodnia do pełnych zajęć wrócili kontuzjowani wychowankowie – Karol Fryzowicz i Dawid Wacławczyk. Jest zatem szansa, aby kibice zobaczyli dwóch czołowych zawodników w składzie zespołu z Kopalnianej – Od poniedziałku Dawid z Karolem biorą udział we wszystkich zajęciach. Do spotkania z Polonią pozostało jeszcze kilka dni. Jeśli przez ten czas stan ich zdrowia nie ulegnie pogorszeniu, wówczas najprawdopodobniej zostaną ujęci w kadrze meczowej.– mówi Janusz Kubot, trener KS Polkowice. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 19. Miejmy nadzieję, że zielono-czarni ponownie rozegrają dobry mecz i po końcowym gwizdku trzy punkty pozostaną w Polkowicach.

 

Kibiców, którzy tego dnia nie będą mogli obejrzeć meczu w Polkowicach zapraszamy na relację tekstową na portalu lajfy.com.

http://www.lajfy.com/match/index/id/69776

 

Przyjdź i wspieraj dopingiem! Nie może Ciebie tam zabraknąć!