Zagramy z MKS Oława

Już jutro podopieczni Adama Buczka rozegrają mecz otwierający piłkarską wiosnę w Polkowicach. Rywalem zielono-czarnych będzie MKS Oława. Spotkanie odbędzie się w ramach 20. kolejki II ligi zachodniej.

 

Jutrzejsza potyczka z MKS Oława będzie jedynym meczem, który zostanie rozegrany w ramach 20. kolejki. Pozostali ligowcy przełożyli swoje spotkania ze względu na zimową aurę. W Polkowicach od kilku dni praca wre. W odśnieżanie stadionu włączyli się nawet kibice, którzy nie mogą się już doczekać piłkarskich emocji w naszym mieście. – Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy wspomóc nasz ukochany klub. Mamy nadzieję, że przy tak odśnieżonej murawie, drużyna KS Polkowice zagra bardzo dobre spotkanie – mówią nam zgodnie kibice. Szlachetna postawa polkowickich fanów została doceniona przez sztab szkoleniowy. – Serdecznie dziękuję wszystkim kibicom za pomoc w przygotowaniu obiektu przed pierwszym meczem mistrzowskim. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak odwdzięczyć się im za ten piękny gest i sięgnąć po pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej – mówi Piotr Wójcik, kierownik I zespołu.

W sierpniu górą byli polkowiczanie, którzy pokonali w Oławie miejscowy MKS 3:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Szymon Skrzypczak, Adrian Krysian i Mateusz Szczepaniak. Jak zapowiada Adam Buczek, trener KS Polkowice w jutrzejszym meczu jego zespół interesuje wyłącznie komplet punktów. – W każdym meczu walczymy o zwycięstwo. Wierzę w swój zespół i mam nadzieję, że po końcowym gwizdku będzie nam dane cieszyć się z trzech punktów. Dla drużyny gości spotkanie z KS będzie pierwszą grą w rundzie wiosennej. Wcześniejsze z Turem Turek oraz Elaną Toruń zostały przełożone z powodu złych stanów boisk. Drużyna MKS w 17 meczach wywalczyła 17 punktów i zajmuje obecnie 14. miejsce w ligowej tabeli. Ich dotychczasowy bilans to: 4 zwycięstwa, 5 remisów i 8 porażek. Jak będzie jutro? Nie czekaj i przyjdź na stadion przy ulicy Kopalnianej! Sportowe emocje gwarantowane! Początek spotkania o godz. 17.

 

Przyjdź i wspieraj dopingiem! Nie może Ciebie tam zabraknąć!