Zagramy z liderem

W najbliższą sobotę 19 października piłkarze Górnika Polkowice podejmować będą przy ul. Kopalnianej lidera II ligi – Resovię Rzeszów. Zielono-czarni  walczyć będą o pełną pulę. Początek meczu o godz. 16.

Resovia Rzeszów to jak dotychczas najlepszy zespół rozgrywek drugoligowych, który stracił tylko 9 goli i z dorobkiem 27 punktów prowadzi w tabeli.  Trener zielono-czarnych Enkeleid Dobi podchodzi do tego spotkania z szacunkiem do rywala ale też zna wartość swojej drużyny.

Trener Enkeleid Dobi: Po ostatnim meczu jestem zadowolony przede wszystkim z wyniku. Gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Powoli wchodzimy jednak na właściwe tory. Nasza skuteczność trochę się poprawiła. Gramy również lepiej w defensywie nie tracąc goli.

W sobotę do Polkowic przyjeżdża lider rozgrywek – Resovia Rzeszów

Trener Enkeleid Dobi: Wyniki pokazują, że jest to jeden z najlepszych zespołów 2 ligi. To solidna drużyna, która straciła najmniej bramek. Analizowaliśmy mecze rywala i wiemy, że mają kilku ciekawych zawodników. My mamy na Resovię swój pomysł i myślę, że to przełoży się na końcowy wynik rywalizacji. Nie patrzymy na to czy gramy z liderem czy ostatnim zespołem w tabeli. Każdy mecz jest ciążki a poziom tej ligi bardzo wyrównany.  Podchodzimy do tego  spotkania z szacunkiem dla przeciwnika ale przede wszystkim szanujemy samych siebie. Wiemy na co nas stać i skupiamy się na naszej grze. Musimy robić swoje, żeby końcowy wynik był dla nas korzystny.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Polkowice a Resovią Rzeszów rozpocznie się o godz. 16. Bilety na ten mecz można kupić codziennie w siedzibie klubu od godz. 8-14. W sobotę stadionowe kasy będą czynne od godziny 15.00.