Zagramy z liderem

Już jutro podopieczni Adama Buczka rozegrają kolejny mecz mistrzowski. Rywalem KS Polkowice będzie Bytovia Bytów. Spotkanie odbędzie się w ramach 6. kolejki II ligi zachodniej.

 

Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie. Do Polkowic przyjedzie zespół, który po pięciu meczach zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. W minionej kolejce zespół zielono-czarnych rozegrał bardzo dobry mecz i wrócił z Głogowa z zasłużonymi trzema punktami. Jutrzejsze spotkanie to kolejna szansa dla KS Polkowice do wywalczenia pierwszego kompletu punktów przed własną publicznością. Podopieczni Adama Buczka w tegorocznych rozgrywkach wypunktowali swoich rywali jedynie poza Polkowicami.
– Wywalczone sześć punktów cieszy, lecz są one zdobyte poza Polkowicami. Mamy nadzieję, że w najbliższym meczu zespół sięgnie po trzy oczka przed swoją publicznością- mówi Adam Buczek, trener KS Polkowice. Zielono-czarni w pięciu meczach wywalczyli sześć punktów i zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Ich dotychczasowy bilans to dwa zwycięstwa i trzy porażki. Z kolei ich sobotni rywale w tegorocznych rozgrywkach jeszcze nie przegrali. Podopieczni Waldemara Walkusza mają na swoim koncie cztery zwycięstwa i remis.Jedyny podział punktów, jaki odnotowali gracze z Bytowa miał miejsce 18 sierpnia. Wówczas spotkanie pomiędzy Bytovią a Ruchem Zdzieszowice zakończyło się bezbramkowym remisem. Dobra dyspozycja zespołu z Bytowa na początku rozgrywek stawia ich w roli faworyta sobotniej konfrontacji. Taka sytuacja miała już miejsce w meczu z Chrobrym, lecz to polkowiczanie po końcowym gwizdku cieszyli się z kompletu punktów. Miejmy nadzieje, że tym razem będzie podobnie.

Spotkanie pomiędzy KS Polkowice a Bytovią Bytów zostanie rozegrane 8.09.2012 r. o godzinie 17 na stadionie przy ul.Kopalnianej.

Przyjdź i wspieraj dopingiem! Nie może Ciebie tam zabraknąć!