Zagramy z Kolejarzem

Już jutro czarno – zieloni rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością w rundzie wiosennej. Rywalem podopiecznych Janusza Kudyby będzie zespół Kolejarza Stróże. Spotkanie odbędzie się w ramach 22. kolejki I ligi.

W minionej odsłonie piłkarze KS Polkowice pechowo przegrali w Poznaniu z tamtejszą Wartą. O zwycięstwie gospodarzy zadecydował rzut karny. Gola na wagę trzech punktów w 21. minucie strzelił Krzysztof Sobieraj.
Zdecydowanie lepiej zainaugurowali wiosnę sobotni rywale czarno – zielonych. W pierwszym meczu przed własną publicznością pokonali 2:0 Dolcana Ząbki. Obydwa trafienia dla „kolejarzy” odnotował Maciej Kowalczyk. W 21. kolejkach zgromadzili trzydzieści sześć punktów i zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. Ich dotychczasowy bilans to: dziesięć zwycięstw, sześć remisów i pięć porażek. – Przed nami bardzo ważny mecz. Do Polkowic przyjeżdża zespół z górnej strefy tabeli. Bronimy się przed spadkiem, dlatego nie możemy sobie pozwolić na moment dekoncentracji. Powalczymy o trzy punkty. Jesteśmy zdeterminowani i przygotowani do walki o zwycięstwo. Gorąco zachęcam do przyjścia kibiców na stadion. Wasze wsparcie będzie nam bardzo potrzebne – mówi Janusz Kudyba, trener KS Polkowice.

Spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbędzie 24 marca stadionie przy ul. Kopalnianej 4 o godzinie 17. Przyjdź i wspieraj dopingiem. Nie może Ciebie tam zabraknąć!