Zagramy z Calisią

Już jutro podopieczni Adama Buczka rozegrają kolejny mecz mistrzowski. Rywalem KS Polkowice będzie Calisia Kalisz. Spotkanie odbędzie się w ramach 4. kolejki II ligi zachodniej.

Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie. Do Polkowic przyjeżdża zespół, który w trakcie sezonu dołączył do ligowej stawki. Calisia zajęła miejsce za Polonię Bytom, która po wycofaniu się z rozgrywek Ruchu Radzionków, ponownie znalazła się w gronie pierwszoligowców. Sobotni rywal KS Polkowice rozegrał do tej pory dwa spotkania i zgromadził jeden punkt – remis z Turem Turek 1:1. W minionej kolejce podopieczni Adama Buczka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i pokonali w Oławie 3:1 miejscowy MKS. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Szymon Skrzypczak, Adrian Krysian i Mateusz Szczepaniak.
Miejmy nadzieję, że ten komplet punktów to dopiero początek zwycięskiej passy dla zielono – czarnych. Ponadto na sobotni mecz klub przygotował niespodziankę dla fanów polkowickiego KS. Jak mówi Jan Wierzbicki, rzecznik prasowy KS Polkowice – Pierwsze sto dwadzieścia osób, które zakupi bilety dostanie talon na zimne napoje chłodzące o niskiej zawartości alkoholu. Ale na tym nie koniec atrakcji. Tradycyjnie w przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych z nagrodami rzeczowymi – mówi Jan Wierzbicki, rzecznik KS Polkowice. Warto przyjść na stadion, bo oprócz gwarantowanych emocji sportowych można wspaniale spędzić czas w gronie bliskich czy wygrać nagrody.
Spotkanie pomiędzy KS Polkowice a Calisią Kalisz zostanie rozegrane 25.08.2012 r. o godz. 17 na stadionie przy ul. Kopalnianej 4.

Przyjdź i wspieraj dopingiem! Nie może Ciebie tam zabraknąć!