Zagramy z bydgoskim Zawiszą

W najbliższą sobotę podopieczni Janusza Kudyby rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo I ligi. Tym razem do Polkowic przyjedzie Zawisza Bydgoszcz. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 28. kolejki I ligi.

 

Przed czarno – zielonymi bardzo ważne spotkanie. Po ostatniej porażce z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, sytuacja podopiecznych Janusza Kudyby nieco się skomplikowała. Po 27. kolejkach z dorobkiem dwudziestu czterech oczek zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze brakuje im sześć oczek. Jest to do odrobienia, bowiem do zakończenia tegorocznych rozgrywek pozostało jeszcze siedem kolejek. Sobotni rywal KS Polkowice jest w gronie drużyn aspirujących do awansu do T-Mobile Ekstraklasy. W obecnych rozgrywkach wywalczyli już czterdzieści pięć punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli. Do miejsca premiowanego awansem tracą zaledwie cztery oczka. Dotychczasowy bilans bydgoskiego Zawiszy to: dwanaście zwycięstw, dziewięć remisów i sześć porażek. Zdobycz punktowa i wysokie miejsce w tabeli stawia drużynę gości w roli faworyta sobotniej konfrontacji. – Sytuacja, w jakiej się obecnie znajdujemy nie jest łatwa. Nie zamierzamy się poddawać. Mój zespół będzie walczył do samego końca. W sobotę do Polkowic przyjeżdża bardzo wymagający rywal. W spotkaniu z bydgoskim Zawiszą zagramy o pełną pulę – mówi Janusz Kudyba, trener KS Polkowice.

 

Spotkanie pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrane 28.04.2012 r. o godz. 17 na stadionie przy ul. Kopalnianej w Polkowicach.