Zagrali z Polonią

W meczu sparingowym rozegranym w Świdnicy piłkarze KS Polkowice ulegli 3. ligowej Polonii / Stal Świdnica 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Wojciech Jurak.

polonia

Piłkarze KS-u zagrali z Polonią Stal Świdnica bardzo wyrównane spotkanie. W I połowie doskonale w bramce naszego zespołu spisywał się Damian Primel, który obronił sytuację sam na sam z napastnikiem miejscowych. Dogodną sytuację w pierwszych 45 minutach miał Dawid Dziadowicz, ale futbolówka po jego uderzeniu minimalnie minęła słupek bramki Polonii. W 58 minucie KS wyszedł na prowadzenie, po jednej z kontr Krzysztof Kaliciak wypatrzył na doskonałej pozycji Wojtka Juraka, który zachował zimną krew i skierował piłkę do bramki rywala. Niestety w 65 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska napastnik gości uprzedził głową naszego bramkarza i było 1:1. W 72 minucie padła kolejna bramka dla gospodarzy. W końcówce meczu nasz zespół próbował doprowadzić do remisu, ale swoich okazji nie wykorzystali Kaliciak i Wacławczyk. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Polonii Stal Świdnica 2:1.

KS Polkowice: Primel – Szymik, Seta, Kasiński, Magdziak – Fryzowicz, Dziadowicz, Wacławczyk, Drzazga, Dybizbański – Kaliciak.
Grali również: Zawadzki, Karpiński, Suchora, Surożyński, Jurak, Kucharuk.