Zagrają pod Jasną Górą

W piątek piłkarze KS Polkowice wyjechali do Częstochowy. W sobotę o godz. 17 nasz zespół zmierzy się z miejscowym Rakowem.

 

Po ostatnim wysokim zwycięstwie na własnym boisku z Górnikiem Wałbrzych, kibice KS-u liczą na kolejne punkty swojej drużyny. Tym razem zielono-czarnych czeka znacznie trudniejsza przeprawa. Polkowiczanie zmierzą się pod Jasną Górą z Rakowem Częstochowa, który zajmuje w ligowej tabeli 8. lokatę i traci do naszego zespołu tylko 3 punkty. W rundzie jesiennej podopieczni Adama Buczka przegrali przed własną publicznością z Rakowem 0:2. Zawodnicy są jednak dobrej myśli i zapowiadają, że w Częstochowie powalczą o komplet punktów. W meczu rozpoczynającym 27 kolejkę faworyt rozgrywek Energetyk ROW Rybnik uległ na własnym boisku Zagłębiu Sosnowiec 1:2. Sobotnia kolejka zapowiada się zatem niezwykle interesująco. Tur Turek zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, MKS Kluczbork z Gryfem Wejherowo natomiast Bytovia Bytów podejmować będzie Rozwój Katowice.

Do sobotniego meczu z KS Polkowice, piłkarze Rakowa przystąpią z powracającym po kontuzji Łukaszem Kowalczykiem i pauzującym ostatnio za kartki Łukaszem Kmieciem. Zabraknie natomiast Adama Łyska, który na treningu doznał urazu kolana. Spotkanie pomiędzy Rakowem a KS-em Polkowice poprowadzi Robert Podlecki z Lublina.