Zabrakło szczęścia

W meczu III ligi piłkarze Górnika Polkowice ulegli drużynie Pniówka Pawłowice 0:1. Zielono-Czarni stracili gola w doliczonym czasie gry.

Pojedynek od samego początku przebiegał pod dyktando podopiecznych trenera Ariela Sworackiego. Już w 2. min. po strzale Szymona Drewniaka musiał interweniować golkiper przyjezdnych. Chwilę później na bramkę Pniówka strzelał Mariusz Szuszkiewicz a wybitą przed bramkarza  gości piłkę dobijał Oliwier Macała. W końcówce I połowy groźny strzał Macieja Bancewicza,  Bartosz Neugebauer wybił na róg. Po 45. min. był bezbramkowy remis. W drugiej odsłonie zawodnicy Pniówka praktycznie nie opuszczali swojej połowy. Górnicy nieustannie szturmowali bramkę drużyny z Pawłowic. Niestety niewykorzystane sytuacje zemściły się w doliczonym czasie gry. W ostatniej akcji mecz doliczonego czasy gry 90+5 gola na wagę zwycięstwa dla rywala zdobył Yaroslav Baranskyi.

Górnik Polkowice – Pniówek Pawłowice Śl. 0:1 (0:0)
Bramka: Yaroslav Baranskyi 90+5

Górnik Polkowice: Marcin Furtak – Jarosław Ratajczak, Mateusz Stawny, Mateusz Solarz, Maciej Bancewicz (70 Mateusz Surożyński), Mariusz Szuszkiewicz (83 Kacper Adamczyk), Szymon Drewniak, Kacper Strzelecki, Filip Baranowski, Oliwier Macała ( 70 Michał Bogacz), Piotr Azikiewicz (70 Kacper Poczwardowski)

Pniówek Pawłowice skład wyjściowy: Bartosz Neugebauer – Szymon Sobierajewicz, Piotr Kwaśniewski, Dawid Krzemień, Piotr Trąd, Michał Płowucha, Filip Lachendro, Dawid Ciszewski, Kamil Herman, Tomasz Musioł, Daniel Zieliński