Z wizytą w Jędrzychowie

Piłkarze KGHM ZANAM Górnik Polkowice odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowie. W ramach promocji Gminy Polkowice zawodnicy przeprowadzili z uczniami zajęcia sprawnościowe.

W sumie z piłkarzami Górnika Polkowice spotkała się prawie setka uczniów z podstawówki. Do Jędrzychowa przyjechali zawodnicy I zespołu: Dawid Świdwa, Filip Baranowski i Kacper Zdobylak. Nie zabrakło również naszej maskotki-  Krecika, w którego postać wcielił się mistrz świata w nordic walking Bogdan Grygorowicz oraz organizatora wyjazdu – pani Katarzyny Lewińskiej.

Piłkarze przygotowali dla uczniów zajęcia sprawnościowe. Zabawa pełna radości i uśmiechu trwała blisko 2 godziny. Na zakończenie dzieci otrzymały od piłkarzy upominki rzeczowe w postaci książeczek, kredek i kolorowanek oraz drobne gadżety klubowe ufundowane przez Gminę Polkowice. Dawid Świdwa wręczył dyrekcji szkoły fotografię kadry Górnika Polkowice z autografami piłkarzy, piłkę oraz klubowy proporczyk. Dzieci w podziękowaniu za wspaniałą zabawę wręczyły zawodnikom własnoręcznie wykonane laurki.

Galeria zdjęć