Mapa strony

Z Sandecją o komplet punktów

Przed nami 2. kolejka Fortuna 1 Ligi. Górnicy podejmować u siebie Sandecję Nowy Sącz. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 18.00.

 

W swojej historii obie drużyny zmierzyły się ze sobą czterokrotnie na poziomie I ligi. W sezonie 2010/2011 dwukrotnie wygrała Sandecja 2:1 i 3:0.  Sezon później jesienią padł remis 0:0 w Polkowicach. Wiosną wygrali rywale 2:1.

Pojedynki z sezonu 2010/2011 pamięta trener bramkarzy Górnika – Sebastian Szymański, który strzegł bramki zielono-czarnych oraz Mateusz Piątkowski, Marek Opałacz, Kamil Wacławczyk i Maciej Bancewicz.

Ubiegły sezon Sandecja zakończyła na 10. miejscu. W 1. kolejce nowego sezonu nasz rywal uległ na wyjeździe Widzewowi Łódź 0:3. Natomiast polkowiczanie zremisowali u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1.
Sobotnie spotkanie pomiędzy Górnikiem a Sandecją poprowadzi  Włodzimierz Bartos z Łodzi.

Bilety można zakupić na stronie www.bilety.ksgornik.eu oraz w Galeria „Rynek 26” w Polkowicach w godzinach pracy Galerii. W meczu z Sandecją otwieramy dla kibiców sektory B, C/D (mała trybuna) oraz Trybunę Główną. O catering na małej trybunie zadba Beczka.

#SERCEMzGÓRNIKIEM #PierwszaLigaStylŻycia Fortuna 1 Liga