Z Ilanką na remis

W meczu kontrolnym rozegranym w Głogowie piłkarze KGHM ZANAM Polkowice zremisowali z Ilanką Rzepin 3:3. Bramki dla podopiecznych trenera Jarosława Pedryca zdobyli: Mariusz Szuszkiewicz, Rafał Karmelita i Dawid Wacławczyk.

36

Pierwotnie spotkanie miało być rozegrane na naturalnej murawie w Polkowicach. Niestety opady śniegu na początku tygodnia spowodowały, że mecz ostatecznie odbył się na sztucznej płycie w Głogowie. Trener Jarosław Pedryc zabrał na sparing 18 zawodników. Pojedynek rozpoczął się od prowadzenia Ilanki, która w 10 min. po golu Marcina Żeno wygrywała 1:0. Polkowiczanie odrobili straty dopiero po przerwie. W 46 min. do wyrównania doprowadził Mariusz Szuszkiewicz. Niestety 10 min. później na 2:1 dla rywala z rzutu karnego podwyższył Żeno i podopieczni trenera Pedryca ponownie musieli gonić wynik. Szybko do remisu doprowadził Rafał Karmelita. Gdy wydawało się, że nasz zespół ma mecz pod kontrolą do własnej bramki piłkę skierował Piotr Kasiński i ponownie przyjezdni wyszli na prowadzenie. Po stracie gola KGHM ZANAM rzucił się do odrabiana strat, co przyniosło oczekiwany efekt w postaci gola. W 75 min. po uderzeniu Dawida Wacławczyka było 3:3. Pomimo szturmu naszej drużyny na bramkę rywala więcej bramek nie padło i mecz zakończył się remisem.

KGHM ZANAM Polkowice – Ilanka Rzepin 3:3 (0:1)
Bramki: Szuszkiewicz 46, Karmelita 57, Wacławczyk 75 – Żeno 10, 55, Kasiński 63 sam.

KGHM ZANAM: Sajak (70 Kopaniecki) – Dziedzina (46 Zawadzki), Wacławczyk, Karpiński, Kasiński, Szuszkiewicz, Galas (75 Ptak), Fryzowicz, Bancewicz (75 Rybarczyk), Bobkiewicz (46 Sworacki), Karmelita (65 Surożyński)

Galeria zdjęć