Wysoko z Orłem

Juniorzy młodsi KS Polkowice pokonali w meczy wyjazdowym ligi dolnośląskiej Orła Ząbkowice Śl. 6:1. 5 goli zaaplikował rywalom Pilewski a jednego Junak.

Orzeł Ząbkowice Śl. – KS Polkowice 1:6
Bramki dla KS:  Pilewski 5, Junak 1

KS Polkowice: Krystecki (Malec 65′), Medyński, Ciunajtis, Malik, Michalski (Kupczyński 53′), Morawski, Boczek (Skorupka 41′), Sienkiewicz, Junak (Kruczek 51′), Grygiel (Mielczarek 56′), Pilewski

Trener Grzegorz Karmelita: Mecz rozpoczęliśmy od mocnego „uderzenia”, nakazałem moim zawodnikom podejść wysoko do rywala, co przyniosło efekt dwubramkowy w okresie 10 minut. Od tego momentu zespół jakby „przysiadł”. Przeciwnik uzyskał przewagę stwarzającą stuprocentową okazję do zdobycia gola. Na wysokości zadania stanął nasz bramkarz, który wykazał się świetnym refleksem i wybronił strzał rywala. Jeszcze do przerwy dołożyliśmy trzecia bramkę. Po zmianie stron już nie oddaliśmy pola, kontrolowaliśmy grę i podwyższyliśmy wynik o trzy kolejne celne strzały.
Dziękuję wszystkim chłopakom za zaangażowanie a zwłaszcza za konsekwentną grę.