Wysoka wygrana z Ruchem

Piłkarze KS Polkowice rozgromili na wyjeździe 5:0 Ruch Zdzieszowice. Bramki dla zielono-czarnych strzelali: Mateusz Szczepaniak (2 gole), Rafał Darda, Szymon Skrzypczak i Patryk Bryła. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 11. kolejki II ligi zachodniej.

 

Całe spotkanie toczyło się pod dyktando gości. To polkowiczanie byli stroną przeważającą i zasłużenie wywieźli ze Zdzieszowic komplet punktów. Dzięki dzisiejszej wygranej zielono-czarni awansowali o cztery miejsca w ligowej tabeli. Swojego zadowolenia z postawy zespołu nie krył Adam Buczek, trener KS Polkowice – W dzisiejszym meczu mój zespół zagrał naprawdę dobry futbol. Cechowała nas duża skuteczność. Rzadko się zdarza by goście strzelili pięć bramek na obiekcie rywala. Cieszymy się, że wygraliśmy tak wysoko w momencie, gdy nasz klub obchodzi 65-lecie. Mam nadzieję, że dzisiejszy rezultat w jakimś stopniu upiększy jutrzejsze świętowanie- mówi Adam Buczek, trener KS Polkowice. W jedenastu kolejkach zielono- czarni wywalczyli trzynaście punktów i awansowali na jedenaste miejsce w ligowej tabeli. W następnym meczu polkowiczanie zmierzą się na swoim stadionie z Turem Turek. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 12. kolejki II ligi zachodniej.

 

Skład KS Polkowice: Primel, Fryzowicz (65. Szuszkiewicz P.), Bartków, Darda, Śilwiński, Karmelita (68. Tomyk), Famulski, Bartczak (72. Krysian), Bryła, Skrzypczak, Szczepaniak.