Mapa strony

Wysoka wygrana z Kobierzycami

W meczu sparingowym rozegranym w Polkowicach piłkarze KGHM ZANAM pokonali 4. ligowy GKS Kobierzyce 4:0. Bramki dla podopiecznych trenera Jarosława Pedryca zdobyli: Mariusz Szuszkiewicz, Maciej Bancewicz oraz Wojciech Jurak i Dawid Wacławczyk.

1

Pojedynek z GKS-em Kobierzyce to kolejny etap przygotowań do nowego sezonu. Początek spotkania był bardzo wyrównany, jednak z każdą minutą to polkowiczanie wyglądali na zespół lepiej grający piłką. Pierwsza bramka padła w 24 min., kiedy to Mariusz Szuszkiewicz plasowanym strzałem umieścił futbolówkę w siatce przyjezdnych. Po 45 minutach było 1:0 dla KGHM ZANAM. W drugiej odsłonie nasz zespół panował na murawie niepodzielnie. W 52 min. miejscowi przeprowadzili szybką kontrę, Wojciech Jurak zagrał do Macieja Bancewicza, a ten podwyższył na 2:0. W 75 min. Było już 3:0, a na listę strzelców wpisał się po podaniu Rafała Rybarczyka – Wojciech Jurak. Wynik meczu pięknym strzałem z rzutu wolnego ustalił kapitan zielono-czarnych Dawid Wacławczyk. W Polkowicach KGHM ZANAM pokonał GKS Kobierzyce 4:0.

KGHM ZANAM Polkowice – GKS Kobierzyce 4:0 (1:0)
Bramki: Szuszkiewicz 24, Bancewicz 52, Jurak 75, Wacławczyk 85.

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański (46 Furtak) – Szymik (60 Zawadzki), Wacławczyk, Magdziak (60 Seta), Dziedzina (46 Karpiński), Famulski (46 Karmelita), Galas (60 Dziadowicz), Szuszkiewicz (60 Surożyński), Fryzowicz (60 Rybarczyk), Drzazga (46 Jurak), Bancewicz (60 Świdwa).