Wysoka wygrana juniorów

W meczu Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych KGHM ZANAM Polkowice pokonał na wyjeździe Polar Wrocław 7:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Cios, Mateusz Surożyński, Dominik Suchora i Aleksander Kucharuk.

_DSC0116

Nadal trwa dobra passa juniorów starszych. Podopieczni trenera Waldemara Jedynaka w ostatnich siedmiu kolejkach nie przegrali meczu. Tak było również w spotkaniu z Polarem. Zielono-czarni rozgromili rywala we Wrocławiu aż 7:0, prowadząc do przerwy 1:0. Na listę strzelców wpisali się: Kamil Cios 2, Mateusz Surożyński 2, Dominik Suchora 2 i Aleksander Kucharuk.

Polar Wrocław – KGHM ZANAM Polkowice 0:7 (0:1)
Bramki: Kamil Cios 2, Mateusz Surożyński 2, Dominik Suchora 2, Aleksander Kucharuk

KGHM ZANAM Polkowice: Furtak(55 Kopaniecki) -Nowakowski, Seta, Cieśla, Górecki, Kucharuk, Surożyński, Tański, Suchora (65 Matusiak), Klepacki(70 Sołtys)