WYNIKI LIGI TURNIEJOWEJ

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem najmłodszych drużyn trenujących w KS Polkowice. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z ich występów:

 

LIGA TURNIEJOWA ORLIKÓW:
Wśród orlików udane występy odnotowali podopieczni Juliusza Ciosa, którzy zajęli najwyższe i najniższe miejsce na podium. Między nimi uplasowała się Iska Kochlice. Ponadto w zawodach zagrali: Krokus Kwiatkowice, Odra Ścinawa, Prochowiczanka Prochowice, Sparta Parszowice i Orkan Szczedrzykowice.

 

KS Polkowice I – Grzegorz Piątczak (BR), Kacper Bugaj (C), Damian Kuriata. Kacper Cios, Adrian Januszko, Oliwer Janczak, Filip Florian, Damian Maćków, Bartosz Kowalik, Dawid Wojak.

KS Polkowice II – Daniel Baran (BR), Łukasz Chyb (C), Michał Hoffman Kupczyk Jakub, Marcin Tkacz, Grzegorz Jakubowski, Hubert Matwiszyn, Szymczak Wojciech, Alan Horniak

 

LIGA TURNIEJOWA SKRZATÓW:
Zespół prowadzony przez trenerów Sebastiana Szymańskiego i Juliusza Ciosa zajął pierwsze miejsce w turnieju rozegranym w ramach Ligi Turniejowej. Organizatorem zawodów był Konfeks Legnica. Warte podkreślenia jest to, że w trakcie zmagań polkowiczanie zremisowali zaledwie jeden mecz – z Zagłębiem Lubin. W pozostałych spotkaniach, tj., z Iskrą Kochlice, Konfeksem Legnica, Mieszkiem Ruszowice i Amico Lubin wyłącznie wygrywali. – Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców, bo walczyli o każdy metr boiska. W następnym turnieju, który rozegramy już 26 maja na własnych obiektach chcemy również zaprezentować się z jak najlepszej strony – podsumował trener Sebastian Szymański.

 

LIGA TURNIEJOWA ŻAKÓW:
W turnieju żaków rozegranym na stadionie w Polkowicach zawodnicy Zbigniewa Rączki i Bartłomieja Majewskiego stanęli na najniższym stopniu podium. Najlepszy okazał się Arkon Przemków, który wyprzedził lubińskie Zagłębie. Ponadto w turnieju zagrali: Zamet Przemków, Sparta Przedmoście i Sparta Rudna.
LIGA TURNIEJOWA – ROCZNIK 2005
Zespół prowadzony przez trenerów Konrada Janczaka oraz Marcina Jeziornego zajął 4. miejsce w turnieju Spartan Cup Wrocław 2013. W zawodach barwy KS Polkowice reprezentowali chłopcy z rocznika 2005.

W stolicy Dolnego Śląska o wysokie lokaty rywalizowało aż 12 drużyn. Zielono-czarni rozegrali sześć spotkań, a ich bilans to: 3 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Wywalczone 10 punktów uplasowało nasz zespół na wysokim, 4. miejscu. Należy wspomnieć, że polkowiczanie byli o rok młodsi od swoich rywali. Zadowolenia z postawy drużyny nie kryli po turnieju polkowiccy szkoleniowcy. – W turnieju chłopcy pokazali charakter. Zagrali bardzo ambitnie i z zaangażowaniem. Ich dobra dyspozycja to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami – mówili Konrad Janczak i Marcin Jeziorny.

Wyniki i strzelcy bramek Spartan Cup Wrocław 2013:
KS Polkowice
– FootballAcademy Lewin 6:1
Bramki: Bartek Kuria (2 gole), Bartek Kot, Dawid Kuria, Bartek Bucyk i Olivier Kalinowski.
KS Polkowice
-Spartan Wrocław 5:1
Bramki: Bartek Kot (2 gole), Jakub Iżykiewicz, Olivier Golasiński i Bartek Kuria.
KS Polkowice
-Polonia Wrocław 2-0 bramki: Bartek Kot (2 gole)
KS Polkowice
– Gryf Świdnica 0-6
KS Polkowice
– Trik Sołtysowice 1-1 Bramka: Bartek Kot
KS Polkowice
– Jawor 1-2 Bramka: Jakub Łoziński