WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem polkowickiej młodzieży. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych meczów:

DOLNOŚLĄSKA LIGA TRAMPKARZY:

Podopieczni Jacka Masiczaka wywieźli cenny punkt ze stolicy Dolnego Śląska. Trampkarze KS Polkowice po bramce Mateusza Tkacza zremisowali 1:1 z FC Wrocław Academy. Spotkanie zostało rozegrane w ramach Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy. Swojego zadowolenia z postawy zespołu nie krył po meczu trener Jacek Masiczak. – W tym spotkaniu mój zespół pokazał charakter. Przegrywaliśmy po pierwszej połowie 1:0. Po zmianie stron udało nam się zremisować. Sądzę, że z przebiegu spotkania byliśmy zespołem lepszym i zasłużyliśmy na trzy punkty. Dziękuje chłopakom za walkę i zaangażowanie w meczu – mówił po meczu Jacek Masiczak, trener polkowickich trampkarzy.

 

Skład KS Polkowice:

Sczypiński Norbert, Bzik Andrzej, Wasieńko Dominik, Husar Bartosz, Żurkowski Marek, Ciupa Tomasz, Kłak Patryk, Jankowski Brtłomiej, Tkaczyk Jarosław, Świdwa Dawid, Tkacz Mateusz, Grabiec Kacper, Feret Kornel, Kupczyk Przemysław.

 

LIGA TURNIEJOWA ORLIKÓW:

Podopieczni Juliusza Ciosa zajęli drugie miejsce w turnieju w rozegranym w Lubinie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Polkowiczanie ulegli dopiero w finale z Chrobrym Głogów. Spotkanie było na tyle wyrównane, że o wyłonieniu najlepszej drużyny zadecydowały dopiero rzuty karne.

LIGA TURNIEJOWA MŁODZIKÓW:

Zespół prowadzony przez Krzysztofa Wadasa wygrał turniej rozegrany z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Nasz zespół pokonał w finale faworyzowane Zagłębie Lubin 2:0.

 

POZOSTAŁE WYNIKI:

JUNIOR MŁODSZY: Górnik Wałbrzych – KS Polkowice 2:3 (3 gole Klepacki)
LIGA DOLNOŚLĄSKA MŁODZIKÓW : FC Wrocław Academy – KS Polkowice 1:4
KLASA OKRęGOWA TRAMPKARZY : KS Polkowice – Prochowiczanka Prochowice 2:4
KLASA OKRęGOWA MŁODZIKÓW : KS Polkowice – Prochowiczanka Prochowice 2:2