Mapa strony

Wyniki grup młodzieżowych KS Polkowice

W miniony weekend swoje mecze ligowe rozegrały młodzieżowe zespoły KS Polkowice. Polkowiczanie zaprezentowali się w nich z bardzo dobrej strony i strzelili mnóstwo bramek. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych wydarzeń:

 

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Podopieczni Huberta Urbańskiego rozgromili aż 10:1 zespół Strzelinianki Strzelin. Bramki dla KS Polkowice kolejno strzelali: Czerep (3 gole), Matusiak (2 gole) oraz Nowakowski, Cios, Piotrowski, Pietrzak i Suchara (wszyscy po jednej).
Swojego zadowolenia z zespołu po meczu nie krył szkoleniowiec naszych juniorów młodszych Hubert Urbański – Po ostatnim zwycięstwie zespół uwierzył w siebie. Już w pierwszej połowie zdobyliśmy cztery bramki i z dużą przewagą zeszliśmy do szatni. Po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze sześć trafień i w imponującym stylu zakończyliśmy zawody. Dziękuję swoim zawodnikom za walkę i zaangażowanie w meczu – mówił po meczu Hubert Urbański, trener juniorów młodszych. Następny mecz z udziałem zielono – czarnych zostanie rozegrany 9.09.2012 r. w Dzierżoniowie z tamtejszą Lechią.
Skład KS Polkowice: Gromada, Żelem, Nowakowski, Cieśla, Frankowski, Surożyński, Cios, Klepacki, Piotrowski, Matusiak, Czerep.
Rezerwa: Pietrzak, Pociecha, Suchora, Kwiecień, Bogatko.

 

LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW STARSZYCH

Zespół juniorów starszych KS Polkowice wygrał w Jaworze aż 7:1 z tamtejszą Kuźnią. Bramki dla podopiecznych Waldemara Jedynaka strzelali: Drzazga (trzy gole),Bekieszczuk (2 gole), Jurak i Michalak. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 1. kolejki Ligi Okręgowej juniorów starszych.

Skład KS Polkowice: Janczak- Trawicki (Drążek), Dybizbański, Karpiński, Stępień-Niemasz (Pietruszka), Sikorski, Szymik(Ditkowski),Kochman (Bekieszczuk)-Drzazga, Jurak (Michalak).

 

KLASA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW

Podopieczni Krzysztofa Wadasa pokonali w meczu inauguracyjnym 4:1 zespół Miedzi Legnica. Bramki dla zielono-czarnych zdobywali: Kamil Grygiel (3 gole) oraz Emanuel Wilczyk.

Skład KS Polkowice: Krystecki Adrian, Kwiecień Oskar, Kołodzie Piotr, Kosińska Daniela, Rzepa Gracjan, Turek Michał, Grygiel Kamil, Morawski Patryk,  Słowik Adrian, Wilczyk Emanuel, Staniecki Dawid, – Kuriata Kamil, Kuczyński Bartosz.

 

DOLNOŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW

Drużyna młodzików KS Polkowice zremisowała 0:0 z Parasolem Wrocław. Spotkanie zostało rozegrane we Wrocławiu w ramach 1. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików.
W tym meczu polkowiczanie grali z kontrataku. Jak mówi Konrad Janczak, trener polkowickich młodzików – Parasol postawił nam trudne warunki. Jednakże dobra gra w defensywie pozwoliła rywalom jedynie na strzały z dystansu. W drugiej części spotkania byliśmy bliscy wywiezienia kompletu punktów z Wrocławia. Niestety próba przelobowania bramkarza przez Jeziornego się nie powiodła. Cieszymy się z wywiezionego punktu z trudnego terenu i przygotowujemy się do kolejnego meczu– mówi Konrad Janczak, trener polkowickich młodzików.
W następnym meczu KS Polkowice zagra z MKS Oława. Spotkanie odbędzie się 9.09.2012 r. o godz. 13 w Polkowicach.

 

KLASA OKRĘGOWA TRAMPKARZY

Podopieczni Zbigniewa Rączki przegrali w Polkowicach 2:4 z Miedzią Legnica. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Olszewski i Kostek. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 1. kolejki Klasy Okręgowej Trampkarzy. W tym meczu podopieczni Zbigniewa Rączki byli bliscy wywalczenia korzystnego rezultatu. Niestety mimo ambitnej gry naszych zawodników, goście przeprowadzili dwie kontry, po których mogli się cieszyć z pierwszego kompletu punktów w tym sezonie. Najbliższy mecz z udziałem naszych trampkarzy zostanie rozegrany w środę w Lubinie z tamtejszym Amico.