WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem polkowickiej młodzieży. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych meczów:

 

 

LIGA OKRęGOWA JUNIORÓW STARSZYCH

Podopieczni Waldemara Jedynaka rozgromili aż 8:0 Prochowiczankę Prochowice. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Drzazga (3 gole), Niemasz (2 gole), Pietruszka, Sikorski i Michalak. Spotkanie odbyło się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. 11-go Lutego w Polkowicach. Zielono-czarni w czterech kolejkach wywalczyli maksymalną ilość punktów i z dorobkiem dwunastu oczek zajmują fotel lidera.

Skład KS Polkowice: Janczak-Trawicki (Ditkowski), Dybizbański, Karpiński, Stępień-Kochman (Drążek), Sikorski, Szymik, Bekieszczuk (Niemasz), Drzazga,Pietruszka(Michalak)

 

LIGA DOLNOŚLĄSKA TRAMPKARZY:

Trampkarze KS Polkowice przegrali 0:2 z FC Wrocław Academy. Trenerem naszego zespołu Jest Jacek Masiczak.

 

LIGA OKRęGOWA MŁODZIKÓW

Polkowiccy młodzicy ulegli 1:5 Pogoni Góra. Jedynego gola dla KS Polkowice zdobył Patryk Morawski. Asystę przy honorowym trafieniu zaliczył Kamil Gygiel. – W tym meczu stwarzaliśmy wiele akcji, po których powinniśmy zdobyć bramki. Zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. Kilka razy piłka po naszych strzałach odbijała się od słupków i poprzeczki. Bez wątpienia bohaterem spotkania był bramkarz rywali, który wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą gola. Mam nadzieję, że jest to dobra lekcja dla drużyny przed następnymi spotkaniami – mówił po meczu Krzysztof Wadas, trener polkowickich młodzików.

 

LIGA OKRęGOWA TRAMPKARZY

Podopieczni Zbigniewa Rączki przegrali 0:8 z Pogonią Góra. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 4. kolejki Ligi Okręgowej Trampkarzy Młodszych.
– W spotkaniu zabrakło nam szczęścia przy wykończeniu akcji. Na przegraną również mogło wpłynąć to, że jesteśmy jednym z najmłodszych zespołów w lidze. Mimo dobrego wyszkolenia technicznego, w piłce również duże znaczenie ma siła i warunki fizyczne. Goście odpowiednio wykorzystali te atuty – mówił po meczu Zbigniew Rączka, trener polkowickich trampkarzy.

 

LIGA TURNIEJOWA SKRZATÓW:

Zespół prowadzony przez Sebastiana Szymańskiego zajął trzecie miejsce w turnieju skrzatów. Zmagania rocznika 2004 odbyły się w Lubinie. Poniżej prezentujemy wyniki meczów, które rozegrali polkowiczanie w tych zawodach:

KS Polkowice – Konfeks Legnica

1 – 0 Lasota

KS Polkowice – Zagłębie II Lubin

1 – 0 Stępień

KS Polkowice – Iskra Kochlice

0 – 1

MECZ O III MIEJSCE

KS Polkowice – Orla Wąsosz

1 – 0 Lasota

 

LIGA TURNIEJOWA ORLIKÓW

Podopieczni Juliusza Ciosa zajęli pierwsze miejsce w zawodach Ligi Turniejowej Orlików. W finałowym meczu polkowiczanie pokonali 1:0 Prochowiczankę Prochowice. Drugi z naszych zespołów w spotkaniu o trzecie miejsce przegrał 1:2 z Konfeksem Legnica.