Mapa strony

Wyniki drużyn młodzieżowych

Za nami ostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej z udziałem polkowickiej młodzieży. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych meczów:

Liga Dolnośląska Trampkarzy:
Podopieczni Konrada Janczaka pokonali 6:3 Victorię Świebodzice. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Dawid Gudalewicz, Kacper Osiadły, Kajetan Frankowski i Jerzy Kaczmarek. Spotkanie rozegrano w ramach Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy.
Od pierwszych minut gospodarze nadawali ton wydarzeniom na boisku i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów. Z dobrej strony pokazał się m.in. Dawid Gudalewicz, który strzelił trzy bramki dla KS Polkowice. Spotkaniem z Victorią Świebodzice zielono-czarni zakończyli rundę jesienną.
– Początek rundy nie był łatwy. Graliśmy z zawodnikami starszymi w prestiżowych rozgrywkach. Mimo to rywalizowaliśmy bez kompleksów. Niestety często o wyniku decydowały czynniki niezależne od nas, tj. siła fizyczna przeciwników czy brak szczęścia.  Dziękuje swoim zawodnikom za zostawione serca na boisku, ich rodzicom za wsparcie i Waldemarowi Jedynakowi za prowadzenie treningów technicznych w czasie godzin lekcyjnych. Teraz mamy okres roztrenowania i od stycznia wracamy do zajęć. Mamy sporo do udowodnienia. Chcemy mimo słabszych warunków fizycznych być lepszym zespołem, który sprawi jeszcze nie jedną niespodziankę w rundzie wiosennej.

Liga Dolnośląska Juniorów
:
Zielono-czarni przegrali 1:2 z MKS Oława. Honorowego gola dla KS Polkowice zdobył Kamil Zawadzki. Spotkanie rozegrano w ramach 15. kolejki LDJ.

Skład KS Polkowice
: Janczak, Bekieszczuk, Dybizbański, Seta, Kwiecień, Klepacki, Nowakowski, Zawadzki, Czerep,Pietrzak, Cios.
Rezerwa: Pietruszka, Michalak, Żelem, Cieśla, Bogatko, Sędziak

Liga Dolnośląska Młodzików:
Zespół prowadzony przez Krzysztofa Wadasa uległ 1:3 Victorii Świebodzice. Jedynego gola dla Polkowic zdobył Emanuel Wilczyk. Mimo tej porażki zielono-czarni awansowali do rozgrywek mistrzowskich LDM, które rozpoczną się już na wiosnę w 2014 roku.