Mapa strony

Wyniki Drużyn Młodzieżowych

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem polkowickiej młodzieży. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z tych meczów:

Liga Dolnośląska Juniorów:
Podopieczni Waldemara Jedynaka przegrali w Dzierżoniowie 3:0 z miejscową Lechią. Spotkanie rozegrano w ramach 6. kolejki Ligi Dolnośląskiej Juniorów. W następnym meczu zielono-czarni zmierzą się na swoim stadionie z Orłem Ząbkowice Śląskie. Spotkanie odbędzie się 21 września o godz. 11.

Skład KS Polkowice: Sędziak – Szymik, Nowakowski, Kwiecień (Klepacki), Seta, Drzazga, Karmelita (Zawadzki), Bekieszczuk (Żelem) Pietruszka (Matusiak), Jurak, Dybizbański

Liga Dolnośląska Młodzików:
Polkowiccy młodzicy pokonali 6:4 drużynę Śląska Wrocław. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Nalichowski, Grygiel i Wilczyk (wszyscy po 2 gole). Trenerem zespołu jest Krzysztof Wadas.

Skład KS Polkowice: Krystecki – Bunkiewicz, Turek, Kołodziej, Nalichowski, Morawski, Grygiel, Staniecki, Wilczyk, Bresso, Malik, Mielczarek, Kuriata, Mazurkiewicz.

 

Klasa Okręgowa Trampkarzy:
Zespół prowadzony przez Andrzeja Wójcika rozgromił w Złotoryi miejscowego Górnika aż 13:2. Sześć bramek dla KS Polkowice zdobył Kamil Olszewski. Pozostałe gole dla zielono-czarnych strzelali: Dawid Kostek (3 gole), Kamil Białasik i Damian Budziński (po 2 gole)

– Mecz od początku układał się po naszej myśli. Szybko wyszliśmy na prowadzenie i stale powiększaliśmy swoją przewagę. Bardzo dobra gra kombinacyjna przyniosła wiele sytuacji, które w zdecydowanej większości zamieniliśmy na bramki. Na słowa uznania zasługuje cały zespół. Gratuluje chłopakom strzelonych goli i dziękuje za zaangażowanie na boisku – mówił po meczu trener Andrzej Wójcik.